Watersport Vereniging Aalsmeer Jeugd

wva-logo

uitslagen jeugdkampioenschappen

Uitslagen clubkampioenschappen jeugd

2017

Foto's:

https://photos.app.goo.gl/60bNeQMCX68t363b2

https://photos.app.goo.gl/7OJeZ9e0fiuVekIu1

Spetters:

1 Emma van Hulsen

2 Bruno Maartens

3 Sophie van Hulsen

 

Middengroep:

1 Britt Brouwers

2 Teun Claassen

3 Mirte van Beenen

 

Wedstrijdgroep:

1 Annemijn Verbeek

2 Lea Maartens

3 Sophie Winkel

 

RS Feva groep:

1 Rogier Pier & Merten Tijsma (WVNM)

2 Thimo Claassen & Marit Bleeker (WVA)

3 Mila & Lune Koole (WVNM)

 

Laser/Splash

1 Annemijn Stokman (WVNM)

2 Jack Wijs (WVNM)

3 Rens Bleeker (WVA)

 

2016:

Beginners:

1 Jayda Sipkes

2 Flynn Verbeek

3 Quinn Tuinhout

4 Wende Spaargaren

 

Middengroep:

1 Lea Maartens

2 Sophie Winkel

3 Thijmen Droogh

 

Gevorderden:

1 Willem Hagenberg

2 Annemijn Verbeek

3 SImon Hagenberg

 

RS Feva groep:

1 Merten Tijsma en Rogier Pier

2 Danique Bancken en Cleo de Rooij

3 Timo Claasen en Marit Bleeker

 

Laser/Splash groep:

1 Annemijn Stokman

2 Marnick Bancken

3 Simon

 

2015:

Beginners:

1 Sam Kerssemakers

2 Freeke Josephi

3 Juli Andriessen

 

Middengroep:

1 Lotte Josephi

2 Annemijn Verbeek

3 Guusje Winkel

 

Gevorderden:

1 Marit Bleeker

2 Willem Hagenberg

3 Rowan Tuinhout

 

RS Feva/Laser/Splash groep:

1 Nynke Nell

2 Bram Knegt

3 Danique Bancken/Silke Koole

 

2013 (Gemeenschappelijk met de WV Nieuwe meer): 

 

Beginners:

1 Fleurine

2 Norbert

3 Roos

4 Nienke

Middengroep 

1 Lotte
2 Marijn
2 Myrthe
4 Bram
5 Jort

Gevorderden

1 Hester

2 Sanne

3 Bouwe

4 ivar

5 Mila

Wedstijdgroep:

1 Feike

2 Merten

3 Soesja

4 Annemijn

5 Tom

6 Rogier

7 Anne

8 Wouter

RS Feva/laser:

1 Janiek (laser)

2 Renier en Danique (RS Feva)

3 Bram en Olivier (RS Feva)

4 Pieter-Olaf (Laser)

 

 

2008:

Optimist C:

1 Nynke Nell
2 Nicky Groenewegen
3 Natasha Schoenmaker
4 Nick Verschuur
5 Myrthe van Vuursen
6 Ruben van Vuursen
7 Mikki Spaander
8 Josephine Borst
9 Maria Keessen

Optimist B:

1 Mats Kuggeleijn
2 Reinier Hooijman
2 Bernette Beckeringh
4 Jade van Wegen
5 Yannick van Wirdum
6 Merlijn Whitton
7 Lili van Wegen

Optimist A:

1 Jorgen van Gerven
2 Lucas van Dijk
3 Bart Eijkman
4 Loes Eijkman
4 Mylene Otto

 

 

2007:

Splash: 

1 Cedric Boerma
2 Saskia Studer
3 Bastiaan Vink
4 Bas Lohman
5 Esther van Dijk

Optimist C:

1 Louise
2 Sander
3 Willem-Ebe
4 Reinier Hooijman
5 Yannick v Wirdum
6 Jade v Wegen
7 Wouter

Optimist B:

1 Loes Eijkman
2 Jurriaan
3 Lieneke Biegstraaten
4 Anemarie
5 Rowie v Leeuwen
6 Michele
7 Sophie
8 Lily van Wegen
9 Noortje

Optimist A

1 Michiel van der Laarse
2 Lucas van Dijk
3 Bart Eijkman
4 Mylene Otto
5 Merel van Gerven
6 Selwyn Boerma
7 Savanah Sacher
8 Jorgen van Gerven
9 Rebecca Sluiter