Watersport Vereniging Aalsmeer Jeugd

wva-logo

uitslagen jeugdkampioenschappen

Uitslagen clubkampioenschappen jeugd

2018

Spetters:

  1. Maryse de Hulu
  2. Bruno Maartens
  3. Giann Luca Althuisius

 Beginners

  1. Fenna Brouwers
  2. Sophie van Hulsen
  3. Thomas Strootman

 Midden/gevorderden

  1. Emma van hulsen
  2. Flyn Verbeek
  3. Jayda Sipkes

 Wedstrijdgroep

  1. Annemijn Verbeek
  2. Lea Maartens
  3. Sophie Winkel

 RS Feva groep

  1. Hester Stokman en Tom Jongkind (WV Nieuwe Meer).
  2. Bouwe Adriaansen en Marijn Eggermont waren (WV Nieuwe Meer)
  3. Timo Claassen en Jort Jaspers (WV Aalsmeer).

Laser groep

  1.  Merten Tijsma
  2. Lune Muller
  3. Cleo de Rooij

Ouderwedstrijd

  1. Irene Winkel-de Jager
  2. Robin Bleeker
  3. Bart Verbeek

foto's: https://photos.app.goo.gl/oX39jrQw7YRd2Xky6 

 

2017

Foto's:

https://photos.app.goo.gl/60bNeQMCX68t363b2

https://photos.app.goo.gl/7OJeZ9e0fiuVekIu1

Spetters:

1 Emma van Hulsen

2 Bruno Maartens

3 Sophie van Hulsen

 

Middengroep:

1 Britt Brouwers

2 Teun Claassen

3 Mirte van Beenen

 

Wedstrijdgroep:

1 Annemijn Verbeek

2 Lea Maartens

3 Sophie Winkel

 

RS Feva groep:

1 Rogier Pier & Merten Tijsma (WVNM)

2 Thimo Claassen & Marit Bleeker (WVA)

3 Mila & Lune Koole (WVNM)

 

Laser/Splash

1 Annemijn Stokman (WVNM)

2 Jack Wijs (WVNM)

3 Rens Bleeker (WVA)

 

2016:

Beginners:

1 Jayda Sipkes

2 Flynn Verbeek

3 Quinn Tuinhout

4 Wende Spaargaren

 

Middengroep:

1 Lea Maartens

2 Sophie Winkel

3 Thijmen Droogh

 

Gevorderden:

1 Willem Hagenberg

2 Annemijn Verbeek

3 SImon Hagenberg

 

RS Feva groep:

1 Merten Tijsma en Rogier Pier

2 Danique Bancken en Cleo de Rooij

3 Timo Claasen en Marit Bleeker

 

Laser/Splash groep:

1 Annemijn Stokman

2 Marnick Bancken

3 Simon

 

2015:

Beginners:

1 Sam Kerssemakers

2 Freeke Josephi

3 Juli Andriessen

 

Middengroep:

1 Lotte Josephi

2 Annemijn Verbeek

3 Guusje Winkel

 

Gevorderden:

1 Marit Bleeker

2 Willem Hagenberg

3 Rowan Tuinhout

 

RS Feva/Laser/Splash groep:

1 Nynke Nell

2 Bram Knegt

3 Danique Bancken/Silke Koole

 

2013 (Gemeenschappelijk met de WV Nieuwe meer): 

 

Beginners:

1 Fleurine

2 Norbert

3 Roos

4 Nienke

Middengroep 

1 Lotte
2 Marijn
2 Myrthe
4 Bram
5 Jort

Gevorderden

1 Hester

2 Sanne

3 Bouwe

4 ivar

5 Mila

Wedstijdgroep:

1 Feike

2 Merten

3 Soesja

4 Annemijn

5 Tom

6 Rogier

7 Anne

8 Wouter

RS Feva/laser:

1 Janiek (laser)

2 Renier en Danique (RS Feva)

3 Bram en Olivier (RS Feva)

4 Pieter-Olaf (Laser)

 

 

2008:

Optimist C:

1 Nynke Nell
2 Nicky Groenewegen
3 Natasha Schoenmaker
4 Nick Verschuur
5 Myrthe van Vuursen
6 Ruben van Vuursen
7 Mikki Spaander
8 Josephine Borst
9 Maria Keessen

Optimist B:

1 Mats Kuggeleijn
2 Reinier Hooijman
2 Bernette Beckeringh
4 Jade van Wegen
5 Yannick van Wirdum
6 Merlijn Whitton
7 Lili van Wegen

Optimist A:

1 Jorgen van Gerven
2 Lucas van Dijk
3 Bart Eijkman
4 Loes Eijkman
4 Mylene Otto

 

 

2007:

Splash: 

1 Cedric Boerma
2 Saskia Studer
3 Bastiaan Vink
4 Bas Lohman
5 Esther van Dijk

Optimist C:

1 Louise
2 Sander
3 Willem-Ebe
4 Reinier Hooijman
5 Yannick v Wirdum
6 Jade v Wegen
7 Wouter

Optimist B:

1 Loes Eijkman
2 Jurriaan
3 Lieneke Biegstraaten
4 Anemarie
5 Rowie v Leeuwen
6 Michele
7 Sophie
8 Lily van Wegen
9 Noortje

Optimist A

1 Michiel van der Laarse
2 Lucas van Dijk
3 Bart Eijkman
4 Mylene Otto
5 Merel van Gerven
6 Selwyn Boerma
7 Savanah Sacher
8 Jorgen van Gerven
9 Rebecca Sluiter