Watersport Vereniging Aalsmeer Vereniging

wva-logo


Ereleden:

 

Mevrouw Kuuk Bol ( †  4-2-2007 )
de heer Dirk Ploegstra ( †  28-12-2015, voorzitter 1976-1993)
de heer Wil Oor (havenmeester 1966-2010)
de heer Herman van der Meyden (secretaris 2002-2006, voorzitter 2006-2015)
de heer Theo van Mierlo (bestuur 1992-2003, 2011-2017)

Leden van verdienste: (voor het eerst ingesteld in 2013 )

 

Mevrouw Ingrid meester (per 11 september 2013)
de heer Henk van Doorn (per 28 november 2015)
de heer Peter van der Dussen (per 26 november 2016)

 


 

 

 

Geluk Wisselprijs B

Voor de winnaar van het Matchracen in de Optimist B.

2000, 2001 Nigel Droog, 2002 Nigel Droog, 2003 Bastiaan Vink, 2004-2010 Niet uitgereikt, 2011 Ole Vriethoff.


 

 

 

Wisselprijs van Verdienste.

 

Wordt uitgereikt aan leden die een bijzondere prestatie voor de vereniging hebben geleverd.

1986 Frans Bijl voor het opzetten van de barcommissie,
1987 Wim Mars voor het leiding geven aan het jeugdzeilen
1989 A. Grunwald voor de redactie van de Poelpraat
1996 Ingrid Meester, voor haar enorme inzet in het algemeen voor de club
2001 Peet Surendonk, voor al zijn bijdragen aan de Poelpraat d.m.v. ingezonden stukken
2002 Frans Bijl en Dolf Versteeg, voor de diverse werkzaamheden voor de vereniging o.a. voor het maken van de nieuwe trap aan het balkon
2003 Hans van der Werf voor al zijn vrijwilligers werk rond het jeugdzeilen, gedurende vele jaren
2004 Tjarda Platvoet voor haar inzet bij het jeugdzeilen en het maken van de Poelpraat
2005 Ingrid Meester voor inzet in het algemeen gedurende vele jaren en op velerlei gebied voor de club
2006 Nico van der Sman voor zijn werk voor de Poelpraat en Joop Schelling voor zijn timmermanswerk.
2007 "hellingploeg". Arie Groen, Joop Meijer, Peter Janssen, Henk van Doorn, Theo Molenwijk, Dolf Versteegh, Willem Ewoldt en Karel de Jongh
2008 Ab en Jacqueline Droog voor hun inzet voor het jeugdzeilen gedurende vele jaren
2009 "WAW" woensdagavondwedstrijden team: Ingrid Meester, Fiona van der Werf, Ron Tros, Theo van Zuilen en Joop Boer
2010 Ed Studer en Hans Goossens. Ed voor het onderhoud van de Centaur en Hans voor het grasmaaien
2011 Technische havencommissie: Arie Groen, Ben willems, Peter van der Dussen, Henk van Doorn, Hans van Lieshout, Ed Bezuijen, Joop Meijer, Wil Oor, Willem Ewoldt, Dolf Versteegh, Dick ten Cate en Fred Boerlijst
2012 Peter Heerkens, redactie Poelpraat sins 2006.  Nico van der Sman voor het jarenlang 'stikkeren' van de Poelrpaat
2013 Nol Oor en Cees van Doorn voor hun tomeloze inzet en harde werken op met name de zelfwerkdagen.
2014 niet uitgereikt
2015 Irene Winkel, Marije Feijten, Robin Bleeker voor hun enthousiaste inzet in de Jeudzeilcommissie (JZC)
2016 niet uitgereikt
2017 Nel van der Meyden voor haar inzet op het gebied van de planten en bloemen diverse andere activiteiten.

 


Regenboog Wisselprijs


Voor de winnaar van het matchracen in de Splash A.
1990 Bart La Grouw, 1991 Bas Been, 1992 Marijn Droog, 1993 Dominic Bakker, 1994 Dominic Bakker, 1995 Olivier Bakker, 1996 Olivier Bakker, 1997 Olivier Bakker, 1998 Olivier Bakker, 1999 Sandra van der Meyden, 2000 Inge Droog, 2001 Niet uitgereikt, 2002 Sandra van der Meyden, 2003 Jeroen Vink, 2004 Jeroen Been, 2005 Niet uitgereikt, 2006 Kevin Philippen, 2009 Jorgen van Gerven.


 

 

Zilveren WVA-speld:

Wordt uitgereikt aan leden die 25 jaar lid zijn of die bijzondere prestaties op zeilgebied hebben geleverd.

Ingesteld in 2010.

 

2010 25 jaar lid, Niels Douquë
Winnaar Open Belgisch Kampioenschap Splash, Cedric Boerma
2011 25 jaar lid, de heer T. van Limburg
2012 25 jaar lid: Florence van Mierlo, Ingrid Meester, K. Schelling,
2013 25 jaar lid: Erik Servatius, Ewald Dijkman, John Neuteboom, Kees van Aalst, Richard Pannekoek
2014 25 jaar lid: Theo Molenwijk, E.J. de Regt
2e plaats Nederlands Club Kampioenschap teamzeilen: Sandra van der Meyden, Debby Heerkens, Danique Bancken, Reinier Hooijman, Bas Lohmann, Dominic Bakker, Olivier Bakker, Irene Winkel
2015 2e plaats Nederlands Kampioenschap teamzeilen: Reinier Hooijman, Marit Bleeker, Danique Bancken, Bas Lohmann, Olivier Bakker, Dominic Bakker, Sandra van der Meyden, Herman van der Meyden. (degene die vorig jaar al de speld kregen voor hetzelfde feit kregen een oorkonde) 25 jaar lid: Mijke Neve, Hans van der Werf, Kees Eveleens, Nicolien Douquë, Olaf Laagwater, B. Schooneveldt
2016 25 jaar lid: Jan Willem Alberts, Tjarda Adema-Platvoet, Jelger Platvoet
2e plaast ONK Draak:  Jan, Olivier en Dominic Bakker
2017 25 jaat lid: Herman van der Meyden, Fred Neve, Nico van Wirdum, mevrouw Rijken, de heer Nifterik


 

 Vergulde WVA-speld:

 40 jaar lid: Johan en Klazien Neuts (2010)

 40 jaar lid: Dirk Ploegstra, André Dagelet, Hans van  der Laarse (2012)

40 jaar lid: Dick Smit (2013)

40 jaar lid: Johan Baarsen, Jan Pieter Korenwinder, John Korenwinder, Gert Lubbers, Frans Bijl (2014)

40 jaar lid: Jaap Bakker, Wim van der Borden, J. Dingerdis, Willem Spaargaren (2015)

40 jaar lid: Kees van den Heerik (2016)

 


 

Gouden WVA-speld:

(ingevoerd voor het eerst in 2014)

60 jaar lid: Edith van der Horst, Arie Spaargaren (2014)

In 2015 niet uitgereikt.

In 2016 niet uitgereikt

In 2017 niet uitgereikt