Watersport Vereniging Aalsmeer

Voor inschrijvingen, klik in het menu hierboven op 'Formulieren'.
Heeft u problemen met inloggen? klik dan hier

wva-logo

2019 Activiteit
   Categorieën
  
  
  
  
  
  
  

  
januari
26 januari
zaterdag
12:00 tot
18:00
VKSJ jaarvergadering
29 januari
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
februari
2 februari
zaterdag
Vrijwilligersavond
5 februari
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
10 februari
zondag
Jeugd bowlen
12 februari
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
17 februari
zondag
09:00 tot
17:00
Snowball Matchrace Series
WV Aalsmeer clubhuis, Grote of Kleine Poel
19 februari
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
26 februari
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
maart
3 maart
zondag
Deadline Poelpraat
5 maart
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
12 maart
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
16 maart
zaterdag
Zelfwerkdag
17 maart
zondag
Micro Magic wintercup
17 maart
zondag
Theorie dag jeugd en ronde tafel
17 maart
zondag
09:00 tot
17:00
Snowball Matchrace Series
WV Aalsmeer clubhuis, Grote of Kleine Poel
19 maart
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
20 maart
woensdag
Boten in het water
21 maart
donderdag
Boten in het water
25 maart
maandag
Boten in het water
26 maart
dinsdag
Boten in het water
26 maart
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
30 maart
zaterdag
Grand Prix d'Aalsmeer Draken en Solingen
31 maart
zondag
Grand Prix d'Aalsmeer Draken en Solingen
31 maart
zondag
09:00 tot
16:00
RS Feva/Laser/Splash zeilles
31 maart
zondag
09:00 tot
16:00
Wedstrijdgroep jeugdzeilen
april
2 april
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
6 april
zaterdag
Grand Prix d'Aalsmeer Draken en Solingen
7 april
zondag
Grand Prix d'Aalsmeer Draken en Solingen
7 april
zondag
09:00 tot
16:00
RS Feva/Laser/Splash zeilles
7 april
zondag
09:00 tot
16:00
Wedstrijdgroep jeugdzeilen
9 april
dinsdag
Mastzetdag
9 april
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
12 april
vrijdag
Mastzetdag
13 april
zaterdag
Mastzetdag
14 april
zondag
09:00 tot
16:00
RS Feva/Laser/Splash zeilles
14 april
zondag
09:00 tot
16:00
Wedstrijdgroep jeugdzeilen
16 april
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
20 april
zaterdag
Grand Prix d'Aalsmeer Draken en Solingen
21 april
zondag
Grand Prix d'Aalsmeer Draken en Solingen
22 april
maandag
Grand Prix d'Aalsmeer Draken en Solingen
23 april
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
28 april
zondag
Opening seizoen
30 april
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
mei
5 mei
zondag
09:00 tot
16:00
RS Feva/Laser/Splash zeilles
5 mei
zondag
09:00 tot
16:00
Wedstrijdgroep jeugdzeilen
7 mei
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
8 mei
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
11 mei
zaterdag
Combi Loosdrecht
Loosdrecht
11 mei
zaterdag
WZW onderling
11 mei
zaterdag
15:00 tot
17:00
Zwembadles
12 mei
zondag
Combi Loosdrecht
Loosdrecht
14 mei
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
15 mei
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
17 mei
vrijdag
19:00 tot
21:00
WVNM Vrijdagavondtraining
18 mei
zaterdag
Spring Regatta
19 mei
zondag
Spring Regatta
19 mei
zondag
09:00 tot
16:00
RS Feva/Laser/Splash zeilles
19 mei
zondag
09:00 tot
16:00
Wedstrijdgroep jeugdzeilen
19 mei
zondag
09:30 tot
16:00
Zeilles spetters/beginners/midden/gevorderd
21 mei
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
22 mei
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
25 mei
zaterdag
Combi Braassem
Braassem
25 mei
zaterdag
Havendag
26 mei
zondag
Combi Braassem
Braassem
26 mei
zondag
09:30 tot
16:00
Zeilles spetters/beginners/midden/gevorderd
28 mei
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
29 mei
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
juni
2 juni
zondag
09:00 tot
16:00
RS Feva/Laser/Splash zeilles
2 juni
zondag
09:00 tot
16:00
Wedstrijdgroep jeugdzeilen
2 juni
zondag
09:30 tot
16:00
Zeilles spetters/beginners/midden/gevorderd
5 juni
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
8 juni
zaterdag
Combi Haarlem
Haarlem
9 juni
zondag
Combi Haarlem
Haarlem
12 juni
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
14 juni
vrijdag
19:00 tot
21:00
WVNM Vrijdagavondtraining
15 juni
zaterdag
6 uur van de Westeinder
WV Schiphol
15 juni
zaterdag
09:00 tot
16:00
Jeugdweekend
16 juni
zondag
09:00 tot
16:00
Jeugdweekend
19 juni
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
22 juni
zaterdag
Combi Muiden
Muiden
22 juni
zaterdag
WZW onderling
23 juni
zondag
Combi Muiden
Muiden
23 juni
zondag
WZW Cup Randmeer
WV Schiphol
23 juni
zondag
09:30 tot
16:00
Zeilles spetters/beginners/midden/gevorderd
29 juni
zaterdag
Combi Kaag
Kaag
29 juni
zaterdag
Oude deuren cup
Windsurfclub
29 juni
zaterdag
WZW Cup Laser
WV Nieuwe Meer
30 juni
zondag
Combi Kaag
Kaag
30 juni
zondag
Deadline Poelpraat
30 juni
zondag
09:30 tot
16:00
Zeilles spetters/beginners/midden/gevorderd
juli
1 juli
maandag
WZW cup surfen
Windsurfclub
3 juli
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
5 juli
vrijdag
19:00 tot
21:00
WVNM Vrijdagavondtraining
6 juli
zaterdag
WZW cup J22
WVA
7 juli
zondag
09:00 tot
16:00
RS Feva/Laser/Splash zeilles
7 juli
zondag
09:00 tot
16:00
Wedstrijdgroep jeugdzeilen
7 juli
zondag
09:30 tot
16:00
Zeilles spetters/beginners/midden/gevorderd
augustus
14 augustus
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
21 augustus
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
28 augustus
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
31 augustus
zaterdag
Combi Muiden 2
Muiden
september
1 september
zondag
Combi Muiden 2
Muiden
4 september
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
6 september
vrijdag
19:00 tot
21:00
WVNM Vrijdagavondtraining
7 september
zaterdag
WZW onderling
8 september
zondag
Bobo wedstrijden
8 september
zondag
09:00 tot
16:00
RS Feva/Laser/Splash zeilles
8 september
zondag
09:00 tot
16:00
Wedstrijdgroep jeugdzeilen
11 september
woensdag
Woensdag Avond Wedstrijden
15 september
zondag
Combi Finale
15 september
zondag
09:00 tot
16:00
RS Feva/Laser/Splash zeilles
15 september
zondag
09:00 tot
16:00
Wedstrijdgroep jeugdzeilen
15 september
zondag
09:30 tot
16:00
Zeilles spetters/beginners/midden/gevorderd
17 september
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
21 september
zaterdag
Combi Vinkeveen
22 september
zondag
Combi Vinkeveen
22 september
zondag
09:30 tot
16:00
Zeilles spetters/beginners/midden/gevorderd
24 september
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
26 september
donderdag
Woensdag Avond Wedstrijden
28 september
zaterdag
Bobo sextant cup
29 september
zondag
09:00 tot
16:00
RS Feva/Laser/Splash zeilles
29 september
zondag
09:00 tot
16:00
Wedstrijdgroep jeugdzeilen
29 september
zondag
09:30 tot
16:00
Zeilles spetters/beginners/midden/gevorderd
oktober
1 oktober
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
5 oktober
zaterdag
Sluiting seizoen
6 oktober
zondag
09:00 tot
16:00
RS Feva/Laser/Splash zeilles
6 oktober
zondag
09:00 tot
16:00
Wedstrijdgroep jeugdzeilen
6 oktober
zondag
09:30 tot
16:00
Zeilles spetters/beginners/midden/gevorderd
8 oktober
dinsdag
Maststrijkdag
8 oktober
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
10 oktober
donderdag
Algemene Leden Vergadering
11 oktober
vrijdag
Maststrijkdag
12 oktober
zaterdag
Maststrijkdag
13 oktober
zondag
Combi Westeinder
WV Nieuwe Meer
14 oktober
maandag
Combi Westeinder
WV Nieuwe Meer
15 oktober
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
16 oktober
woensdag
Boten uit het water
17 oktober
donderdag
Boten uit het water
18 oktober
vrijdag
Boten uit het water
21 oktober
maandag
Boten uit het water
22 oktober
dinsdag
Boten uit het water
22 oktober
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
23 oktober
woensdag
Boten uit het water
29 oktober
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
november
2 november
zaterdag
Zelfwerkdag
3 november
zondag
Deadline Poelpraat
5 november
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
12 november
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
17 november
zondag
Snowball Match Races
19 november
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
26 november
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
30 november
zaterdag
Algemene Leden Vergadering
december
3 december
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
10 december
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis
15 december
zondag
Snowball Match Races
17 december
dinsdag
19:30 tot
21:00
Shantykoor
clubhuis