wva-logo

 

Watersport Vereniging Aalsmeer

WAW uitslag

29-6-2022

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Timo Claassen Maxfun 25 85,49 84,99 1 20:40:54 5 1:10:54 0:56:43 3403 3981 -0,50 86,50 3934 1
Danique Bancken Maxfun 25 87,92 87,46 2 20:48:27 5 1:18:27 1:02:46 3766 4283 -0,46 86,50 4354 8
Pier, Thomas Laser Standaard 106,67 106,24 3 20:46:55 4 1:16:55 1:16:55 4615 4326 -0,43 107,00 4313 5
Jelle Hamers DufourT7 106,08 105,70 4 20:50:29 4 1:20:29 1:20:29 4829 4552 -0,39 118,00 4092 3
Frans Nefkens Soling 83,88 83,53 5 20:49:49 5 1:19:49 1:03:51 3831 4567 -0,35 92,00 4164 4
Geert & Marco Nell Samourai MKI 92,65 92,34 6 20:40:44 4 1:10:44 1:10:44 4244 4581 -0,31 104,10 4077 2
Henny Voorend Laser Standaard 102,50 102,22 7 20:48:53 4 1:18:53 1:18:53 4733 4618 -0,28 107,00 4423 10
Robin Bleeker. J22 96,42 96,18 8 20:44:32 4 1:14:32 1:14:32 4472 4638 -0,24 98,00 4563 12
Inky Lampe Draak 92,47 92,26 9 20:42:02 4 1:12:02 1:12:02 4322 4674 -0,20 100,00 4322 6
Erik Hermans Laser Standaard 99,37 99,21 10 20:48:03 4 1:18:03 1:18:03 4683 4713 -0,17 107,00 4377 9
Nico Stokman Maxfun 25 86,66 86,53 11 20:38:21 4 1:08:21 1:08:21 4101 4733 -0,13 86,50 4741 16
Van der Zwaard International 806 90,44 90,35 12 20:41:42 4 1:11:42 1:11:42 4302 4757 -0,09 99,50 4324 7
Frans Göbel Randmeer 98,99 98,93 13 20:50:07 4 1:20:07 1:20:07 4807 4856 -0,06 105,00 4578 13
Arnoud Hendriks Marieholm IF 117,07 117,01 13 20:41:04 3 1:11:04 1:34:45 5685 4856 -0,06 108,00 5264 20
Pim Stam. Mak 7 90,88 90,90 15 20:43:45 4 1:13:45 1:13:45 4425 4869 0,02 94,90 4663 14
Bas Lohman Stapper 700 103,04 103,10 16 20:53:52 4 1:23:52 1:23:52 5032 4883 0,06 105,00 4792 17
Reinier de Jong Draak 88,38 88,48 17 20:42:41 4 1:12:41 1:12:41 4361 4934 0,09 98,00 4450 11
Wim Davelaar Catalina 320 113,00 113,13 18 20:39:42 3 1:09:42 1:32:56 5576 4935 0,13 112,00 4979 18
Michiel Verhulst Hanse 312 104,44 104,61 19 20:34:36 3 1:04:36 1:26:08 5168 4948 0,17 98,00 5273 21
Dick van der Meyden. Storebro Royal 33 111,93 112,14 20 20:39:59 3 1:09:59 1:33:19 5599 5002 0,20 110,00 5090 19
Teun Keessen 16 kwadraat 102,45 102,69 21 20:55:30 4 1:25:30 1:25:30 5130 5007 0,24 109,00 4706 15
Jerry Tukker Dufour Aperge 114,63 114,91 22 20:42:02 3 1:12:02 1:36:03 5763 5027 0,28 104,00 5541 23
Stache Bancken Delanta 119,08 119,40 23 20:50:53 3 1:20:53 1:47:51 6471 5434 0,31 112,00 5778 25
Jan van Lent Tripp 30 98,52 98,88 24 20:37:20 3 1:07:20 1:29:47 5387 5468 0,35 98,00 5497 22
Dennis Joukes Sun Odyssey 32 100,47 100,85 25 20:39:31 3 1:09:31 1:32:41 5561 5535 0,39 100,00 5561 24
Clemens Uijttewaal Draak 102,34 102,77 26 20:41:21 3 1:11:21 1:35:08 5708 5577 0,43 98,00 5824 26
Bas Westerbeek Centaur 115,43 115,89 27 20:28:30 2 0:58:30 1:57:00 7020 6082 0,46 112,50 6240 27
Jur den Hamer Laser Standaard 104,80 104,80 30 DNF   20000 0,00 107,00 29
Hamers, Sjors Clever 23 111,15 111,15 30 DNF   20000 0,00 110,00 29

Source file: WAW2022.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 29-6-2022.htm | Created: 30 jun 22