Watersport Vereniging Aalsmeer

wva-logo

WAW uitslag WAW uitslag

8-9-2021

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Jelle Hamers DufourT7 111,45 110,95 1 20:10:38 2 1:10:38 1:10:38 4238 3803 -0,50 118,00 3592 1
Mark de Graaf Maxfun 25 86,50 86,03 2 19:55:15 2 0:55:15 0:55:15 3315 3832 -0,47 86,50 3832 3
Peter van Klink. 5.5 meter int 89,09 88,65 3 19:57:50 2 0:57:50 0:57:50 3470 3895 -0,44 93,50 3711 2
Bryan Lesage Maxfun 25 83,59 83,19 4 19:55:45 2 0:55:45 0:55:45 3345 4002 -0,40 86,50 3867 4
Pim Stam. Mak 7 91,99 91,61 5 20:03:01 2 1:03:01 1:03:01 3781 4110 -0,37 94,90 3984 7
Inky Lampe Draak 93,67 93,33 6 20:05:30 2 1:05:30 1:05:30 3930 4196 -0,34 100,00 3930 5
Frans van Voorst Etap 28i 1.15m 113,23 112,93 7 20:23:41 2 1:23:41 1:23:41 5021 4434 -0,31 115,00 4366 11
Geert & Marco Nell Samourai MKI 92,87 92,60 8 20:09:05 2 1:09:05 1:09:05 4145 4463 -0,27 104,10 3982 6
Frans Nefkens Soling 83,09 82,84 9 20:02:05 2 1:02:05 1:02:05 3725 4483 -0,24 92,00 4049 8
Erik Hermans Laser Standaard 99,64 99,43 10 20:16:34 2 1:16:34 1:16:34 4594 4610 -0,21 107,00 4293 10
Reinier de Jong Draak 88,69 88,52 11 20:08:43 2 1:08:43 1:08:43 4123 4649 -0,18 98,00 4207 9
Stache Bancken Delanta 118,26 118,11 12 19:46:08 1 0:46:08 1:32:16 5536 4681 -0,15 112,00 4943 19
Dick Maarsen Laser Standaard 101,24 101,13 13 20:19:04 2 1:19:04 1:19:04 4744 4686 -0,11 107,00 4434 12
Wim Davelaar Catalina 320 113,43 113,35 14 20:29:04 2 1:29:04 1:29:04 5344 4711 -0,08 112,00 4771 15
Nikaj de Rooij Fox 22 112,88 112,83 15 20:28:43 2 1:28:43 1:28:43 5323 4716 -0,05 109,00 4883 18
Teun Keessen 16 kwadraat 102,31 102,30 16 20:22:49 2 1:22:49 1:22:49 4969 4857 -0,02 109,00 4559 14
Bas Lohman Stapper 700 102,91 102,92 17 20:23:52 2 1:23:52 1:23:52 5032 4890 0,02 105,00 4792 16
Van der Zwaard International 806 90,58 90,62 18 20:13:50 2 1:13:50 1:13:50 4430 4891 0,05 99,50 4452 13
Michiel Verhulst Hanse 312 102,88 102,96 19 20:24:00 2 1:24:00 1:24:00 5040 4899 0,08 98,00 5143 22
Jan Winter Marieholm 33 105,03 105,15 20 20:25:48 2 1:25:48 1:25:48 5148 4901 0,11 102,00 5047 21
Henk Witte Randmeer 111,12 111,26 21 20:31:33 2 1:31:33 1:31:33 5493 4943 0,15 109,00 5039 20
Martijn Vriethof J22 95,99 96,16 22 20:19:09 2 1:19:09 1:19:09 4749 4948 0,18 98,00 4846 17
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,98 117,19 23 19:48:26 1 0:48:26 1:36:52 5812 4968 0,21 108,00 5381 25
Dick van der Meyden. Storebro Royal 33 111,58 111,82 24 19:47:18 1 0:47:18 1:34:36 5676 5087 0,24 110,00 5160 24
Christiaan van Buuringen Pion 101,20 101,47 25 20:25:52 2 1:25:52 1:25:52 5152 5091 0,27 100,00 5152 23
Bas Westerbeek Centaur 114,70 115,01 26 19:50:58 1 0:50:58 1:41:56 6116 5332 0,31 112,50 5436 27
Frans Praag Marieholm IF 109,72 110,06 27 19:49:14 1 0:49:14 1:38:28 5908 5384 0,34 108,00 5470 28
Diederik Kolk J22 98,40 98,77 28 20:28:19 2 1:28:19 1:28:19 5299 5385 0,37 98,00 5407 26
van Dijk Elan 34 102,01 102,41 29 20:32:20 2 1:32:20 1:32:20 5540 5431 0,40 96,00 5771 29
Peter Raadschelders Fox 22 133,16 133,59 30 20:04:31 1 1:04:31 2:09:02 7742 5814 0,44 111,00 6975 31
Clemens Uijttewaal Draak 100,70 101,17 31 19:50:16 1 0:50:16 1:40:32 6032 5990 0,47 98,00 6155 30

Source file: WAW2021.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 8-9-2021.htm | Created: 15 sep 21

8-9-2021

De uitslag van 8 september houden we nog even geheim om de spanning tot de prijsuitreiking erin te houden.

Source file: WAW2021.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 1-9-2021.htm | Created: 01 sep 21