Watersport Vereniging Aalsmeer

wva-logo

WAW uitslag

7-7-2021

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Jelle Hamers DufourT7 112,95 112,45 1 20:35:39 2 1:05:39 1:05:39 3939 3487 -0,50 118,00 3338 1
Frans van Voorst Etap 28i 1.15m 114,35 113,88 2 20:40:15 2 1:10:15 1:10:15 4215 3686 -0,46 115,00 3665 4
Jacob Roosjen Draak 96,84 96,41 3 21:00:57 3 1:30:57 1:00:38 3638 3757 -0,43 98,00 3712 8
Erik Hermans Laser Standaard 100,26 99,87 4 20:32:59 2 1:02:59 1:02:59 3779 3769 -0,39 107,00 3532 2
Stache Bancken Delanta 118,38 118,03 5 20:44:25 2 1:14:25 1:14:25 4465 3772 -0,35 112,00 3987 14
Pim Stam. Mak 7 92,94 92,63 6 20:58:14 3 1:28:14 0:58:49 3529 3797 -0,31 94,90 3719 9
Inky Lampe Draak 94,79 94,51 7 21:02:11 3 1:32:11 1:01:27 3687 3890 -0,28 100,00 3687 7
Bryan Lesage Maxfun 25 84,46 84,22 8 20:52:10 3 1:22:10 0:54:47 3287 3892 -0,24 86,50 3800 11
Frans Nefkens Soling 83,34 83,13 9 20:51:15 3 1:21:15 0:54:10 3250 3900 -0,20 92,00 3533 3
Henny Voorend Laser Standaard 102,84 102,67 10 20:38:27 2 1:08:27 1:08:27 4107 3994 -0,17 107,00 3838 13
Van der Zwaard International 806 90,75 90,62 11 21:01:40 3 1:31:40 1:01:07 3667 4041 -0,13 99,50 3685 6
Henk Witte Randmeer 110,92 110,83 12 20:44:51 2 1:14:51 1:14:51 4491 4049 -0,09 109,00 4120 16
Teun Keessen 16 kwadraat 102,22 102,17 13 20:39:19 2 1:09:19 1:09:19 4159 4069 -0,06 109,00 3816 12
André du Pon Draak 88,39 88,37 14 21:00:13 3 1:30:13 1:00:09 3609 4083 -0,02 98,00 3683 5
Reinier de Jong Draak 89,09 89,11 15 21:01:55 3 1:31:55 1:01:17 3677 4127 0,02 98,00 3752 10
Martijn Vriethof J22 95,80 95,85 16 20:36:15 2 1:06:15 1:06:15 3975 4149 0,06 98,00 4056 15
Arnoud Hendriks Marieholm IF 117,07 117,16 17 20:51:44 2 1:21:44 1:21:44 4904 4189 0,09 108,00 4541 18
Arjan Roodenrijs Waarschip 700LD 96,76 96,89 18 20:39:13 2 1:09:13 1:09:13 4153 4292 0,13 96,00 4326 17
Nikaj de Rooij Fox 22 113,45 113,62 19 20:53:17 2 1:23:17 1:23:17 4997 4405 0,17 109,00 4584 20
Christiaan van Buuringen Pion 100,67 100,87 20 20:46:19 2 1:16:19 1:16:19 4579 4549 0,20 100,00 4579 19
Jan Winter Marieholm 33 104,64 104,88 21 20:51:45 2 1:21:45 1:21:45 4905 4688 0,24 102,00 4809 23
Dick van der Meyden. Storebro Royal 33 111,22 111,50 22 20:57:41 2 1:27:41 1:27:41 5261 4730 0,28 110,00 4783 21
Clemens Uijttewaal Draak 99,23 99,54 23 20:48:16 2 1:18:16 1:18:16 4696 4732 0,31 98,00 4792 22
Peter Heerkens. Dufour 30 115,74 116,09 24 21:04:29 2 1:34:29 1:34:29 5669 4898 0,35 100,00 5669 27
Paul Loogman Hanse 315 95,72 96,11 25 20:48:30 2 1:18:30 1:18:30 4710 4920 0,39 95,00 4958 24
Wim Davelaar Catalina 320 112,49 112,92 26 21:04:17 2 1:34:17 1:34:17 5657 5029 0,43 112,00 5051 25
Frans Praag Marieholm IF 108,63 109,09 27 21:05:25 2 1:35:25 1:35:25 5725 5270 0,46 108,00 5301 26
Dennis Joukes Dehler 34 92,38 92,38 34 OCS         20000 0,00      

Source file: WAW2021.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 7-7-2021.htm | Created: 07 jul 21