Watersport Vereniging Aalsmeer

wva-logo

WAW uitslag

16-6-2021

Jullie comité dit keer: Ingrid Meester, Herman van der Meyden, Naut Smit, Jarich Taekema, Cees van Leeuwen, Rudolph van Marsbergen

Doe mee op zaterdag 26 juni aan de WZW-Onderlinge wedstrijden. Palaver 1200, start 1310, 1 lange baan, dagprijs en jaarprijs, voor leden WZW verenigingen, deelname gratis.
Inschrijven via WZW website

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Gijs den Hollander Draak 97,54 97,04 1 20:44:44 3 1:14:44 1:14:44 4484 4597 -0,50 98,00 4576 2
Jelle Hamers DufourT7 114,42 113,95 2 20:28:47 2 0:58:47 1:28:10 5290 4623 -0,47 118,00 4483 1
Jacob Roosjen Draak 97,67 97,24 3 20:46:35 3 1:16:35 1:16:35 4595 4705 -0,43 98,00 4689 8
Pim Stam Mak 7 93,79 93,39 4 20:44:23 3 1:14:23 1:14:23 4463 4759 -0,40 94,90 4703 9
Peter van Klink 5.5 meter int 90,81 90,44 5 20:42:02 3 1:12:02 1:12:02 4322 4760 -0,36 93,50 4622 3
Bryan Lesage Maxfun 25 85,48 85,15 6 20:37:55 3 1:07:55 1:07:55 4075 4767 -0,33 86,50 4711 10
Inky Lampe Draak 95,69 95,40 7 20:48:05 3 1:18:05 1:18:05 4685 4896 -0,29 100,00 4685 6
Van der Zwaard International 806 90,79 90,53 8 20:47:21 3 1:17:21 1:17:21 4641 5112 -0,26 99,50 4664 4
Reinier de Jong Draak 89,44 89,22 9 20:46:22 3 1:16:22 1:16:22 4582 5123 -0,22 98,00 4676 5
Frans van Voorst Etap 28i 1.15m 115,04 114,85 10 20:35:43 2 1:05:43 1:38:34 5914 5141 -0,19 115,00 5143 14
Frederik Spreen Maxfun 25 82,56 82,41 11 20:42:02 3 1:12:02 1:12:02 4322 5235 -0,16 86,50 4997 11
Geert & Marco Nell Samourai MKI 92,91 92,79 12 20:24:13 2 0:54:13 1:21:19 4879 5251 -0,12 104,10 4687 7
Dick Maarsen Laser Standaard 101,45 101,37 13 20:29:44 2 0:59:44 1:29:36 5376 5299 -0,09 107,00 5024 12
Bas Lohman Stapper 700 103,12 103,07 14 20:32:35 2 1:02:35 1:33:52 5632 5461 -0,05 105,00 5364 16
Teun Keessen 16 kwadraat 102,22 102,21 15 20:33:10 2 1:03:10 1:34:45 5685 5561 -0,02 109,00 5216 15
Frans Nefkens Soling 83,40 83,42 16 20:47:20 3 1:17:20 1:17:20 4640 5563 0,02 92,00 5043 13
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,89 116,94 17 20:42:50 2 1:12:50 1:49:15 6555 5608 0,05 108,00 6069 21
Michiel Verhulst Hanse 312 101,97 102,05 18 20:34:25 2 1:04:25 1:36:38 5798 5686 0,09 98,00 5916 18
Dick van der Meyden Storebro Royal 33 111,10 111,22 19 20:41:40 2 1:11:40 1:47:30 6450 5805 0,12 110,00 5864 17
Henk Witte Randmeer 110,69 110,84 20 20:42:48 2 1:12:48 1:49:12 6552 5919 0,16 109,00 6011 19
Ken Breken Hurley 800 111,12 111,31 21 20:44:22 2 1:14:22 1:51:33 6693 6023 0,19 111,00 6030 20
Peter Heerkens Dufour 30 114,87 115,10 22 20:47:18 2 1:17:18 1:55:57 6957 6056 0,22 100,00 6957 23
Christiaan van Buringen Pion 100,41 100,67 23 20:42:10 2 1:12:10 1:48:15 6495 6468 0,26 100,00 6495 22
Clemens Uijttewaal Draak 98,94 99,23 24 20:46:56 2 1:16:56 1:55:24 6924 6998 0,29 98,00 7065 25
Laurens Laimbock Etap 21 123,83 124,15 25 20:18:18 1 0:48:18 2:24:54 8694 7021 0,33 100,00 8694 29
Verbeek Lemsteraak 110,38 110,74 26 20:56:18 2 1:26:18 2:09:27 7767 7036 0,36 110,00 7061 24
Diederik Kolk J22 98,00 98,40 27 20:47:47 2 1:17:47 1:56:40 7000 7143 0,40 98,00 7143 26
Dennis Joukes Dehler 34 91,50 91,93 28 20:43:40 2 1:13:40 1:50:30 6630 7246 0,43 91,50 7246 27
Arjan Roodenrijs Waarschip 700LD 96,46 96,92 29 20:48:46 2 1:18:46 1:58:09 7089 7349 0,47 96,00 7384 28
Martijn Vriethof J22 95,80 95,80 34 OCS         20000 0,00      

Source file: WAW2021.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 16-6-2021.htm | Created: 16 jun 21