Watersport Vereniging Aalsmeer

wva-logo

2021-06-09-waw
WAW uitslag

9-6-2021

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Jelle Hamers DufourT7 114,92 114,42 1 20:27:04 3 0:57:04 0:57:04 3424 2980 -0,50 118,00 2902 1
Peter van Klink 5.5 meter int 91,28 90,81 2 20:32:43 4 1:02:43 0:47:02 2822 3092 -0,47 93,50 3018 4
Bryan Lesage Maxfun 25 85,92 85,48 3 20:30:17 4 1:00:17 0:45:13 2713 3158 -0,44 86,50 3136 7
Inky Lampe Draak 96,11 95,69 4 20:38:21 4 1:08:21 0:51:16 3076 3201 -0,41 100,00 3076 5
Jacob Roosjen Draak 98,05 97,67 5 20:40:15 4 1:10:15 0:52:41 3161 3224 -0,38 98,00 3226 11
Henny Voorend Laser Standaard 103,19 102,84 6 20:25:59 3 0:55:59 0:55:59 3359 3255 -0,35 107,00 3139 8
Pim Stam Mak 7 94,11 93,79 7 20:38:43 4 1:08:43 0:51:32 3092 3285 -0,32 94,90 3258 13
Frederik Spreen Maxfun 25 82,86 82,56 8 20:30:37 4 1:00:37 0:45:28 2728 3292 -0,29 86,50 3154 9
André du Pon Draak 88,65 88,39 9 20:35:02 4 1:05:02 0:48:46 2926 3301 -0,26 98,00 2986 2
Jan Willem Pier Laser Standaard 106,53 106,30 10 20:28:44 3 0:58:44 0:58:44 3524 3308 -0,24 107,00 3293 14
Geert & Marco Nell Samourai MKI 93,11 92,91 11 20:39:23 4 1:09:23 0:52:02 3122 3353 -0,21 104,10 2999 3
Reinier de Jong Draak 89,62 89,44 12 20:37:33 4 1:07:33 0:50:40 3040 3392 -0,18 98,00 3102 6
Erik Hermans Laser Standaard 100,47 100,33 13 20:27:34 3 0:57:34 0:57:34 3454 3438 -0,15 107,00 3228 12
Dick Maarsen Laser Standaard 101,57 101,45 14 20:28:46 3 0:58:46 0:58:46 3526 3471 -0,12 107,00 3295 15
Alex Verkerk Spanker 107,00 106,91 15 20:32:08 3 1:02:08 1:02:08 3728 3484 -0,09 107,00 3484 17
Teun Keessen 16 kwadraat 102,28 102,22 16 20:30:16 3 1:00:16 1:00:16 3616 3535 -0,06 109,00 3317 16
Frans Nefkens Soling 83,43 83,40 17 20:35:51 4 1:05:51 0:49:23 2963 3551 -0,03 92,00 3221 10
Robin Bleeker Laser Standaard 106,58 106,59 18 20:33:15 3 1:03:15 1:03:15 3795 3561 0,01 107,00 3547 18
Henk Witte Randmeer 110,66 110,69 19 20:36:50 3 1:06:50 1:06:50 4010 3624 0,03 109,00 3679 20
Nikaj de Rooij Fox 22 113,06 113,12 20 20:38:22 3 1:08:22 1:08:22 4102 3628 0,06 109,00 3763 24
Mark Leslie-Miller Kalik 33 97,57 97,66 21 20:29:12 3 0:59:12 0:59:12 3552 3640 0,09 98,00 3624 19
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,77 116,89 22 20:41:22 3 1:11:22 1:11:22 4282 3667 0,12 108,00 3965 28
Michiel Verhulst Hanse 312 101,82 101,97 23 20:32:33 3 1:02:33 1:02:33 3753 3686 0,15 98,00 3830 25
Dick van der Meyden Storebro Royal 33 110,93 111,10 24 20:38:54 3 1:08:54 1:08:54 4134 3727 0,18 110,00 3758 23
Ken Breken Hurley 800 110,91 111,12 25 20:39:14 3 1:09:14 1:09:14 4154 3745 0,21 111,00 3742 22
Wim Davelaar Catalina 320 112,53 112,76 26 20:41:41 3 1:11:41 1:11:41 4301 3822 0,24 112,00 3840 26
Martijn Vriethof J22 95,53 95,80 27 20:30:55 3 1:00:55 1:00:55 3655 3826 0,26 98,00 3730 21
Allison Thomas Westerly GK24 108,00 108,29 28 20:39:30 3 1:09:30 1:09:30 4170 3861 0,29 108,00 3861 27
Paul Loogman Hanse 315 95,00 95,32 29 20:34:06 3 1:04:06 1:04:06 3846 4048 0,32 95,00 4048 29
Bas Westerbeek Centaur 114,35 114,70 30 20:23:09 2 0:53:09 1:19:44 4783 4183 0,35 112,50 4252 32
Verbeek Lemsteraak 110,00 110,38 31 20:46:47 3 1:16:47 1:16:47 4607 4188 0,38 110,00 4188 30
Christiaan van Buringen Pion 100,00 100,41 32 20:40:03 3 1:10:03 1:10:03 4203 4203 0,41 100,00 4203 31
Peter Heerkens Dufour 30 114,43 114,87 33 20:23:42 2 0:53:42 1:20:33 4833 4224 0,44 100,00 4833 34
Clemens Uijttewaal Draak 98,47 98,94 34 20:41:21 3 1:11:21 1:11:21 4281 4348 0,47 98,00 4368 33

Source file: WAW2021.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 9-6-2021.htm | Created: 11 jun 21