Watersport Vereniging Aalsmeer

wva-logo

WAW uitslag

2-6-2021

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Inky Lampe Draak 96,61 96,11 1 20:41:52 5 1:04:52 0:51:54 3114 3223 -0,50 100,00 3114 1
Peter van Klink 5.5 meter int 91,74 91,28 2 20:38:49 5 1:01:49 0:49:27 2967 3234 -0,47 93,50 3173 3
Mark Leslie-Miller Kalik 33 98,00 97,57 3 20:45:21 5 1:08:21 0:54:41 3281 3348 -0,43 98,00 3348 9
Henny Voorend Laser Standaard 103,59 103,19 4 20:35:25 4 0:58:25 0:58:25 3505 3384 -0,40 107,00 3276 7
Robin Bleeker Laser Standaard 107,00 106,64 5 20:37:43 4 1:00:43 1:00:43 3643 3405 -0,36 107,00 3405 10
Bryan Lesage Maxfun 25 86,25 85,92 6 20:38:25 5 1:01:25 0:49:08 2948 3418 -0,33 86,50 3408 11
Erik Hermans Laser Standaard 100,77 100,47 7 20:34:44 4 0:57:44 0:57:44 3464 3438 -0,29 107,00 3237 6
Frans van Voorst Etap 28i 1.15m 115,30 115,04 8 20:43:29 4 1:06:29 1:06:29 3989 3460 -0,26 115,00 3469 13
André du Pon Draak 88,88 88,65 9 20:41:32 5 1:04:32 0:51:38 3098 3486 -0,22 98,00 3161 2
Wim Davelaar Catalina 320 112,72 112,53 10 20:42:32 4 1:05:32 1:05:32 3932 3488 -0,19 112,00 3511 15
Pim Stam Mak 7 94,27 94,11 11 20:46:00 5 1:09:00 0:55:12 3312 3513 -0,16 94,90 3490 14
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,89 116,77 12 20:45:30 4 1:08:30 1:08:30 4110 3516 -0,12 108,00 3806 26
Ken Breken Hurley 800 111,00 110,91 13 20:42:34 4 1:05:34 1:05:34 3934 3544 -0,09 111,00 3544 17
Nikaj de Rooij Fox 22 113,11 113,06 14 20:43:51 4 1:06:51 1:06:51 4011 3546 -0,05 109,00 3680 24
Henk Witte Randmeer 110,68 110,66 15 20:42:30 4 1:05:30 1:05:30 3930 3551 -0,02 109,00 3606 21
Frans Nefkens Soling 83,42 83,43 16 20:38:57 5 1:01:57 0:49:34 2974 3565 0,02 92,00 3233 5
Roosje Draak 98,00 98,05 17 20:35:48 4 0:58:48 0:58:48 3528 3600 0,05 98,00 3600 20
Geert & Marco Nell Samourai MKI 93,03 93,11 18 20:46:52 5 1:09:52 0:55:54 3354 3605 0,09 104,10 3222 4
Arjan Roodenrijs Waarschip 700LD 96,34 96,46 19 20:35:08 4 0:58:08 0:58:08 3488 3621 0,12 96,00 3633 22
Van der Zwaard International 806 90,63 90,79 20 20:46:22 5 1:09:22 0:55:30 3330 3674 0,16 99,50 3347 8
Dick van der Meyden Storebro Royal 33 110,74 110,93 21 20:44:57 4 1:07:57 1:07:57 4077 3682 0,19 110,00 3706 25
Frederik Spreen Maxfun 25 82,63 82,86 22 20:40:28 5 1:03:28 0:50:46 3046 3686 0,22 86,50 3521 16
Teun Keessen 16 kwadraat 102,03 102,28 23 20:39:45 4 1:02:45 1:02:45 3765 3690 0,26 109,00 3454 12
Dick Maarsen Laser Standaard 101,28 101,57 24 20:40:17 4 1:03:17 1:03:17 3797 3749 0,29 107,00 3549 18
Martijn Vriethof J22 95,21 95,53 25 20:36:44 4 0:59:44 0:59:44 3584 3764 0,33 98,00 3657 23
Peter Raadschelders Fox 22 131,93 132,29 26 20:40:45 3 1:03:45 1:25:00 5100 3866 0,36 111,00 4595 29
Bas Westerbeek Centaur 113,95 114,35 27 20:32:10 3 0:55:10 1:13:33 4413 3873 0,40 112,50 3923 27
Reinier de Jong Draak 89,19 89,62 28 20:35:37 4 0:58:37 0:58:37 3517 3943 0,43 98,00 3589 19
Clemens Draak 98,00 98,47 29 20:46:29 4 1:09:29 1:09:29 4169 4254 0,47 98,00 4254 28

Source file: WAW2021.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 2-6-2021.htm | Created: 03 jun 21