Watersport Vereniging Aalsmeer

wva-logo

WAW uitslag

5-8-2020

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Jelle Hamers DufourT7 116,79 116,29 1 21:08:00 2 0:53:00 0:53:00 3180 2723 -0,50 118,00 2695 1
Peter van Klink 5.5 meter int 95,16 94,70 2 21:24:35 3 1:09:35 0:46:23 2783 2925 -0,46 98,00 2840 3
Timo Claassen Maxfun 25 87,33 86,91 3 21:19:05 3 1:04:05 0:42:43 2563 2935 -0,42 88,00 2913 4
Erik Hermans Laser Standaard 101,72 101,35 4 21:05:25 2 0:50:25 0:50:25 3025 2974 -0,38 107,00 2827 2
Inky Lampe Draak NED185 98,10 97,76 5 21:32:16 3 1:17:16 0:51:31 3091 3151 -0,33 99,00 3122 8
Pim Stam Maxfun25 85,78 85,49 6 21:23:19 3 1:08:19 0:45:33 2733 3186 -0,29 88,00 3106 6
Bas Lohman Stapper 700 103,54 103,29 7 21:10:13 2 0:55:13 0:55:13 3313 3200 -0,25 105,00 3155 10
Teun Keessen 16 kwadraat 101,83 101,63 8 21:10:15 2 0:55:15 0:55:15 3315 3255 -0,21 109,00 3041 5
Dick Maarsen Laser standaard 101,52 101,35 9 21:10:35 2 0:55:35 0:55:35 3335 3285 -0,17 107,00 3117 7
Stache Bancken Delanta 117,94 117,82 10 21:21:34 2 1:06:34 1:06:34 3994 3386 -0,13 112,00 3566 13
Frans Nefkens Soling 84,49 84,41 11 21:27:49 3 1:12:49 0:48:33 2913 3448 -0,08 93,00 3132 9
Reinier de Jong Draak NED282 88,50 88,46 12 21:34:35 3 1:19:35 0:53:03 3183 3597 -0,04 97,00 3281 11
Henk Witte Randmeer 110,55 110,56 13 21:22:18 2 1:07:18 1:07:18 4038 3653 0,01 109,00 3705 16
Jelmer de Wilde Centaur 112,50 112,54 14 21:23:35 2 1:08:35 1:08:35 4115 3658 0,04 112,50 3658 15
Frans Göbel Randmeer 98,08 98,16 15 21:15:35 2 1:00:35 1:00:35 3635 3706 0,08 105,00 3462 12
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,64 116,76 16 21:27:13 2 1:12:13 1:12:13 4333 3715 0,13 108,00 4012 19
Thomas Pier Laser 2000 101,00 101,17 17 21:19:26 2 1:04:26 1:04:26 3866 3828 0,17 101,00 3828 18
Van der Zwaard International 806 89,42 89,63 18 21:44:50 3 1:29:50 0:59:53 3593 4018 0,21 99,50 3611 14
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,23 93,48 19 21:53:41 3 1:38:41 1:05:47 3947 4234 0,25 104,10 3792 17
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 113,46 113,76 20 21:42:29 2 1:27:29 1:27:29 5249 4626 0,29 100,00 5249 22
Hamers, Sjors Clever 23 110,27 110,61 21 21:41:15 2 1:26:15 1:26:15 5175 4693 0,33 110,00 4705 20
Casper Bont Laser 2000 101,00 101,38 22 21:42:31 2 1:27:31 1:27:31 5251 5199 0,38 101,00 5199 21
André du Pon Draak NED316 88,76 88,77 25 DNF   20000 0,00 97,00 25
Maarten Oelering RS AERO 9 100,13 100,13 25 DNF   20000 0,00 103,00 25

Source file: WAW-2020(zesde).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 5-8-2020.htm | Created: 06 aug 20