Watersport Vereniging Aalsmeer

wva-logo

de start op 22 juli

2020-07-22-waw
WAW uitslag

22-7-2020

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Peter van Klink 5.5 meter int 96,16 95,66 1 20:38:13 4 1:08:13 0:51:10 3070 3193 -0,50 98,00 3133 1
Timo Claassen Maxfun 25 88,00 87,54 2 20:35:01 4 1:05:01 0:48:46 2926 3325 -0,46 88,00 3325 5
Dick Maarsen Laser standaard 102,24 101,83 3 20:28:08 3 0:58:08 0:58:08 3488 3412 -0,41 107,00 3260 2
Erik Hermans Laser Standaard 102,35 101,98 4 20:28:43 3 0:58:43 0:58:43 3523 3442 -0,37 107,00 3293 3
Voorend, Henny Laser Standaard 105,33 105,00 5 20:31:23 3 1:01:23 1:01:23 3683 3497 -0,33 107,00 3442 9
Nienke Nell Solo 114,60 114,32 6 20:36:53 3 1:06:53 1:06:53 4013 3502 -0,28 115,00 3490 10
Jan Bakker Draak NED185 92,48 92,24 7 20:43:27 4 1:13:27 0:55:05 3305 3574 -0,24 97,00 3407 6
Robin Bleeker Laser Standaard 107,55 107,36 8 20:34:06 3 1:04:06 1:04:06 3846 3576 -0,20 107,00 3594 15
Pim Stam Maxfun25 86,38 86,23 9 20:38:40 4 1:08:40 0:51:30 3090 3577 -0,15 88,00 3511 11
Diederik Kolk Laser Standaard 107,60 107,49 10 20:34:20 3 1:04:20 1:04:20 3860 3587 -0,11 107,00 3607 16
Teun Keessen 16 kwadraat 101,73 101,67 11 20:32:25 3 1:02:25 1:02:25 3745 3681 -0,07 109,00 3436 7
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,22 93,20 12 20:46:43 4 1:16:43 0:57:32 3452 3703 -0,02 104,10 3316 4
Reinier de Jong Draak NED282 88,65 88,67 13 20:44:06 4 1:14:06 0:55:34 3334 3761 0,02 97,00 3437 8
Frans Göbel Randmeer 97,80 97,86 14 20:32:41 3 1:02:41 1:02:41 3761 3846 0,07 105,00 3582 14
Bas Lohman Stapper 700 103,43 103,54 15 20:36:25 3 1:06:25 1:06:25 3985 3853 0,11 105,00 3795 17
Frans Nefkens Soling 84,46 84,61 16 20:43:26 4 1:13:26 0:55:05 3305 3913 0,15 93,00 3554 13
Arjan Roodenrijs Waarschip 700LD 96,28 96,48 17 20:33:04 3 1:03:04 1:03:04 3784 3930 0,20 96,00 3942 18
Van der Zwaard International 806 89,11 89,35 18 20:48:07 4 1:18:07 0:58:35 3515 3944 0,24 99,50 3533 12
Henk Witte Randmeer 109,86 110,15 19 20:47:54 3 1:17:54 1:17:54 4674 4254 0,28 109,00 4288 19
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 112,69 113,01 20 20:49:57 3 1:19:57 1:19:57 4797 4257 0,33 100,00 4797 21
Nikaj de Rooij Fox 22 111,52 111,89 21 20:54:32 3 1:24:32 1:24:32 5072 4548 0,37 109,00 4653 20
Laurens Laimbock Etap 21 123,10 123,52 22 20:34:55 2 1:04:55 1:37:23 5843 4746 0,41 100,00 5843 22
Jelle Hamers DufourT7 117,14 117,15 24 OCS   20000 0,01 118,00 24

Source file: WAW-2020(vierde).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 22-7-2020.htm | Created: 27 jul 20