Watersport Vereniging Aalsmeer

wva-logo

WAW uitslag

2-9-2020

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Peter van Klink 5.5 meter int 93,74 93,24 1 20:05:50 3 1:00:50 1:00:50 3650 3894 -0,50 98,00 3724 1
Jelle Hamers DufourT7 115,37 114,92 2 19:55:11 2 0:50:11 1:15:17 4517 3915 -0,45 118,00 3828 3
Pim Stam Maxfun25 85,30 84,89 3 20:01:23 3 0:56:23 0:56:23 3383 3966 -0,41 88,00 3844 4
Inky Lampe Draak NED185 97,38 97,02 4 20:09:32 3 1:04:32 1:04:32 3872 3976 -0,36 99,00 3911 6
Erik Hermans Laser Standaard 101,35 101,03 5 19:51:18 2 0:46:18 1:09:27 4167 4112 -0,32 107,00 3894 5
Frans Nefkens Soling 83,88 83,61 6 20:02:59 3 0:57:59 0:57:59 3479 4148 -0,27 93,00 3741 2
Timo Claassen Maxfun 25 86,15 85,92 7 20:04:47 3 0:59:47 0:59:47 3587 4164 -0,23 88,00 4076 9
Diederik Kolk Laser Standaard 107,39 107,21 8 19:55:05 2 0:50:05 1:15:08 4508 4198 -0,18 107,00 4213 11
Dick Maarsen Laser standaard 101,17 101,04 9 19:52:26 2 0:47:26 1:11:09 4269 4219 -0,14 107,00 3990 7
Robin Bleeker Laser Standaard 107,03 106,94 10 19:56:48 2 0:51:48 1:17:42 4662 4356 -0,09 107,00 4357 13
Martijn Vriethof J22 94,92 94,88 11 19:51:20 2 0:46:20 1:09:30 4170 4393 -0,05 98,00 4255 12
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,36 93,37 12 20:15:14 3 1:10:14 1:10:14 4214 4514 0,01 104,10 4048 8
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,74 116,79 13 20:04:04 2 0:59:04 1:28:36 5316 4554 0,05 108,00 4922 17
Arjan Roodenrijs Waarschip 700LD 96,22 96,31 14 20:18:40 3 1:13:40 1:13:40 4420 4593 0,09 96,00 4604 15
Reinier de Jong Draak NED282 88,52 88,66 15 20:12:59 3 1:07:59 1:07:59 4079 4608 0,14 97,00 4205 10
Henk Witte Randmeer 110,38 110,56 16 20:01:33 2 0:56:33 1:24:50 5090 4611 0,18 109,00 4670 16
Van der Zwaard International 806 89,96 90,19 17 20:17:20 3 1:12:20 1:12:20 4340 4824 0,23 99,50 4362 14
Hamers, Sjors Clever 23 110,88 111,15 18 20:06:10 2 1:01:10 1:31:45 5505 4965 0,27 110,00 5005 18
Selwyn Boerma J22 98,00 98,32 19 19:59:48 2 0:54:48 1:22:12 4932 5033 0,32 98,00 5033 19
Nikaj de Rooij Fox 22 112,51 112,87 20 20:08:14 2 1:03:14 1:34:51 5691 5058 0,36 109,00 5221 20
Raadschelders, Peter Fox 22 131,06 131,47 21 19:46:17 1 0:41:17 2:03:51 7431 5670 0,41 111,00 6695 22
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 113,98 114,43 22 20:17:11 2 1:12:11 1:48:17 6497 5700 0,45 100,00 6497 21

Source file: WAW2020(achtste).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 2-9-2020.htm | Created: 10 sep 20