Watersport Vereniging Aalsmeer

wva-logo

WAW uitslag

19-8-2020

Vanaf nu is de start om 19:00 uur i.v.m. de zonsondergang

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Jelle Hamers DufourT7 115,87 115,37 1 20:36:26 4 1:06:26 1:06:26 3986 3440 -0,50 118,00 3378 2
Peter van Klink 5.5 meter int 94,20 93,74 2 20:38:13 5 1:08:13 0:54:34 3274 3475 -0,46 98,00 3341 1
Timo Claassen Maxfun 25 86,57 86,15 3 20:36:34 5 1:06:34 0:53:15 3195 3691 -0,42 88,00 3631 4
Inky Lampe Draak NED185 97,76 97,38 4 20:30:29 4 1:00:29 1:00:29 3629 3712 -0,38 99,00 3666 5
Nienke Nell Solo 114,32 113,98 5 20:41:22 4 1:11:22 1:11:22 4282 3746 -0,34 115,00 3723 6
Robin Bleeker Laser Standaard 107,33 107,03 6 20:38:07 4 1:08:07 1:08:07 4087 3808 -0,30 107,00 3820 10
Frans Nefkens Soling 84,14 83,88 7 20:38:13 5 1:08:13 0:54:34 3274 3891 -0,26 93,00 3520 3
Arjan Roodenrijs Waarschip 700LD 96,44 96,22 8 20:33:40 4 1:03:40 1:03:40 3820 3961 -0,22 96,00 3979 14
Henk Witte Randmeer 110,56 110,38 9 20:43:03 4 1:13:03 1:13:03 4383 3964 -0,18 109,00 4021 16
Dick Maarsen Laser standaard 101,31 101,17 10 20:36:58 4 1:06:58 1:06:58 4018 3966 -0,14 107,00 3755 7
Diederik Kolk Laser Standaard 107,49 107,39 11 20:41:17 4 1:11:17 1:11:17 4277 3979 -0,10 107,00 3997 15
Bas Lohman Stapper 700 103,29 103,23 12 20:39:22 4 1:09:22 1:09:22 4162 4029 -0,06 105,00 3964 13
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,76 116,74 13 20:29:50 3 0:59:50 1:19:47 4787 4100 -0,02 108,00 4432 17
Frans Göbel Randmeer 98,59 98,61 14 20:38:04 4 1:08:04 1:08:04 4084 4143 0,02 105,00 3890 12
Reinier de Jong Draak NED282 88,46 88,52 15 20:31:27 4 1:01:27 1:01:27 3687 4168 0,06 97,00 3801 9
André du Pon Draak NED316 88,77 88,87 16 20:32:11 4 1:02:11 1:02:11 3731 4203 0,10 97,00 3846 11
Van der Zwaard International 806 89,82 89,96 17 20:32:57 4 1:02:57 1:02:57 3777 4205 0,14 99,50 3796 8
Stache Bancken Delanta 117,93 118,11 18 20:32:20 3 1:02:20 1:23:07 4987 4229 0,18 112,00 4453 18
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 113,76 113,98 19 20:33:31 3 1:03:31 1:24:41 5081 4467 0,22 100,00 5081 20
Nikaj de Rooij Fox 22 112,25 112,51 20 20:33:37 3 1:03:37 1:24:49 5089 4534 0,26 109,00 4669 19
Raadschelders, Peter Fox 22 130,76 131,06 21 20:29:20 1 0:59:20 3:57:20 14240 10890 0,30 111,00 12829 21
Teun Keessen 16 kwadraat 101,97 101,97 26 OCS   20000 0,00 109,00 26
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,36 93,36 26 OCS   20000 0,00 104,10 26
Martijn Vriethof J22 94,92 94,92 26 DNF   20000 0,00 98,00 26
Pim Stam Maxfun25 85,30 85,30 26 DNF   20000 0,00 88,00 26

Source file: WAW-2020(zevende).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 19-8-2020.htm | Created: 20 aug 20