Watersport Vereniging Aalsmeer

wva-logo

WAW uitslag

1-7-2020

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Inky Lampe Draak 98,00 97,50 1 20:42:40 5 1:12:40 1:12:40 4360 4449 -0,50 98,00 4449 1
Peter van Klink 5.5 meter int 97,12 96,66 2 20:43:25 5 1:13:25 1:13:25 4405 4536 -0,45 98,00 4495 2
Pim Stam Maxfun25 86,75 86,34 3 20:38:15 5 1:08:15 1:08:15 4095 4721 -0,41 88,00 4653 7
Danique Bancken Maxfun 25 88,24 87,88 4 20:42:00 5 1:12:00 1:12:00 4320 4896 -0,36 88,00 4909 10
Jelle Hamers DufourT7 110,91 110,59 5 20:42:35 4 1:12:35 1:30:44 5444 4909 -0,32 110,00 4949 13
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 112,56 112,29 6 20:44:00 4 1:14:00 1:32:30 5550 4931 -0,27 100,00 5550 16
Robin Bleeker Laser Radiaal 113,00 112,77 7 20:44:20 4 1:14:20 1:32:55 5575 4934 -0,23 113,00 4934 12
Bas Lohman Stapper 700 103,77 103,58 8 20:39:00 4 1:09:00 1:26:15 5175 4987 -0,18 105,00 4929 11
André du Pon Draak NED408 88,89 88,75 9 20:44:00 5 1:14:00 1:14:00 4440 4995 -0,14 98,00 4531 3
Teun Keessen 16 kwadraat 101,62 101,53 10 20:38:55 4 1:08:55 1:26:09 5169 5086 -0,09 109,00 4742 9
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,17 93,12 11 20:49:06 5 1:19:06 1:19:06 4746 5094 -0,05 104,10 4559 4
Voorend, Henny Laser Standaard 105,32 105,33 12 20:42:01 4 1:12:01 1:30:01 5401 5128 0,01 107,00 5048 14
Frans Nefkens Soling 84,36 84,41 13 20:42:48 5 1:12:48 1:12:48 4368 5178 0,05 93,00 4697 8
Mark de Graaf jeanneau sun fast 32 83,02 83,12 14 20:41:50 5 1:11:50 1:11:50 4310 5191 0,09 93,00 4634 5
Van der Zwaard International 806 88,83 88,96 15 20:47:08 5 1:17:08 1:17:08 4628 5210 0,14 99,50 4651 6
Erik Hermans Laser Standaard 102,27 102,45 16 20:42:33 4 1:12:33 1:30:41 5441 5320 0,18 107,00 5085 15
Laurens Laimbock Etap 21 122,88 123,10 17 20:40:00 3 1:10:00 1:56:40 7000 5697 0,23 100,00 7000 20
Hamers, Sjors Clever 23 110,00 110,27 18 20:33:30 3 1:03:30 1:45:50 6350 5773 0,27 110,00 5773 17
Nikaj de Rooij Fox 22 111,20 111,52 19 20:35:17 3 1:05:17 1:48:48 6528 5870 0,32 109,00 5989 19
Arjan Roodenrijs Waarschip 700LD 96,17 96,53 20 20:46:20 4 1:16:20 1:35:25 5725 5953 0,36 96,00 5964 18
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,37 116,37 23 DNF   20000 0,00 108,00 23
Nefkens2 Aceanis Clipper 36 95,00 95,00 23 DNF   20000 0,00 95,00 23

Source file: WAW-2020(eerste).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 1-7-2020.htm | Created: 03 jul 20