Watersport Vereniging Aalsmeer

wva-logo

WAW verslag prijsuitreiking en nabeschouwing

Geplaatst op 10-09-2020  -  Categorie: Algemeen

WOENSDAGAVONDZEILEN 2020.

 

Dit seizoen zonder vol clubhuis na afloop maar ondanks allerlei Corona-beperkingen toch geslaagd en met een  goede afsluitende buitensessie  op woensdagavond 9 september.
Terwijk er ook nog enige avonden uitvielen doordat de weerman het niet met ons eens was, mogen we de serie als een goede trainings warming up zien voor 2021 in de veronderstelling dat er dan weer meer ruimte is dan de 1,5 meter beperking, ook op het water.

Sinds 2006 kwamen er 90 verschillende scheepstypes aan de start met 312 verschillende schippers!
Ook nu nog telden we 40 verschillende boten.
Met als absolute eye catcher de 5.5Meter Int. van Peter van Klink.
Hij stuurt deze ranke verschijning uitsluitend naar plaatsen in de top, met een toch al scherpe SW-correctie van 98 en maar liefst zes eentjes. Als je niet beter weet, zou je de romp beoordelend vermoeden dat Peter in een splinternieuwe boot zeilt, maar dat ligt even wat anders.
Deze 5.5 Meter is oorspronkelijk de France1, maar liefst 70 jaar oud en nadat het achterschip bij een brand werd verwoest heeft vakman Peter er weer een juweeltje van gemaakt - en op snelheid!
Van Klink mocht de inmiddels 17 jaar oude "Robert Kelder wisselprijs" voor de tweede keer mee naar huis nemen, of althans met zijn naam er al ingegraveerd in de prijzenkast van onze vereniging achterlaten.

De komplete resultaten vind je terug op onze verenigingssite. De buitensessie werd door een ieder zeer gewaardeerd en afgerond met een blauwe WZW-pet voor alle bemanningen.
Ingrid Meester zij al eens : "ik stop wat met de organisatie". Maar zij was er met haar commitee op 150 cm afstand  weer volop aan bezig en iedereen rekent in 2021 weer op haar. 

Want de Woensdagavondwedstrijden zijn  sedert 1999 al weekdoormiddenbreker voor jong en oud, waarbij iedereen door toepassing van de SW-correctiefactor na gezeilde werkelijke tijd kans maakt op een goede klassering.
Dat blijkt voor een 5.5M evengoed als voor een Draak ,  Finnjol of Laser.

Bekijk de uitslagen eens op je gemak en trek je plan voor volgend seizoen!

 

2020-09-09-wawprijsuitreiking-72020-09-09-wawprijsuitreiking-62020-09-09-wawprijsuitreiking-52020-09-09-wawprijsuitreiking-42020-09-09-wawprijsuitreiking-32020-09-09-wawprijsuitreiking-22020-09-09-wawprijsuitreiking-1