Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

03.jul.2019

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Charles van Lochem Wibo 930 139,06 138,56 1 20:42:26 4 1:12:26 1:12:26 4346 3125 -0,50 122,00 3562 11
Dick van der Meijden Defender 32 123,76 123,31 2 20:39:29 4 1:09:29 1:09:29 4169 3369 -0,46 107,00 3896 17
Arnoud Hendriks Marieholm IF 117,52 117,11 3 20:36:07 4 1:06:07 1:06:07 3967 3376 -0,41 108,00 3673 14
van Dijk Centaur 112,50 112,13 4 20:34:19 4 1:04:19 1:04:19 3859 3430 -0,37 112,50 3430 8
Erik Hermans Laser Standaard 103,10 102,78 5 20:44:15 5 1:14:15 0:59:24 3564 3457 -0,33 107,00 3331 5
Reinier de Jong Draak NED282 88,92 88,59 5 20:34:03 5 1:04:03 0:51:14 3074 3457 -0,33 98,00 3137 1
Chris van Engen Jeanneau Sun Odyssey 113,05 112,81 7 20:35:14 4 1:05:14 1:05:14 3914 3462 -0,24 110,00 3558 10
Mark de Graaf jeanneau sun fast 32 84,25 84,05 8 20:31:16 5 1:01:16 0:49:01 2941 3491 -0,20 93,00 3162 2
Reinier Hooijman Maxfun 25 WVA 86,78 86,62 9 20:33:09 5 1:03:09 0:50:31 3031 3493 -0,15 88,00 3444 9
Mario Jeanneau 2000 114,62 114,51 10 20:37:02 4 1:07:02 1:07:02 4022 3509 -0,11 107,00 3759 16
Jerry Tukker Dufour Aperge 114,73 114,67 11 20:37:43 4 1:07:43 1:07:43 4063 3541 -0,07 104,00 3907 18
Van der Zwaard International 806 89,64 89,62 12 20:36:44 5 1:06:44 0:53:23 3203 3573 -0,02 99,50 3219 3
Bryan Lesage Maxfun 25 87,69 87,71 13 20:35:35 5 1:05:35 0:52:28 3148 3590 0,02 88,00 3577 12
Frans Nefkens Soling 84,86 84,93 14 20:33:29 5 1:03:29 0:50:47 3047 3591 0,07 93,00 3276 4
Frans Gobel Randmeer 97,34 97,45 15 20:43:09 5 1:13:09 0:58:31 3511 3607 0,11 105,00 3344 6
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 112,81 112,96 16 20:38:10 4 1:08:10 1:08:10 4090 3626 0,15 100,00 4090 20
Bas straud Draak 100,00 100,20 17 20:31:00 4 1:01:00 1:01:00 3660 3660 0,20 100,00 3660 13
Monique Rietveld Sun Odyssee 31 103,00 103,24 18 20:33:20 4 1:03:20 1:03:20 3800 3689 0,24 103,00 3689 15
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,40 93,69 19 20:43:08 5 1:13:08 0:58:30 3510 3758 0,28 104,10 3372 7
Groenewoud Beneteau Oceanis 323 101,46 101,79 20 20:34:09 4 1:04:09 1:04:09 3849 3794 0,33 98,00 3928 19
Stache Bancken Delanta 117,31 117,68 21 20:30:38 3 1:00:38 1:20:51 4851 4135 0,37 112,00 4331 21
Witte Randmeer 109,00 109,41 22 20:32:14 3 1:02:14 1:22:59 4979 4568 0,41 109,00 4568 22
Siderius Albin Vega 111,00 111,46 23 20:35:27 3 1:05:27 1:27:16 5236 4717 0,46 111,00 4717 23

Source file: WAW-2019 na10.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 03.jul.2019.htm | Created: 03 jul 19