Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

04.sep.2019

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Pim Stam Maxfun25 87,25 86,75 1 20:09:46 3 0:59:46 0:39:51 2391 2740 -0,50 88,00 2717 9
Maarten Oelering RS AERO 9 100,59 100,13 2 20:19:28 3 1:09:28 0:46:19 2779 2763 -0,46 103,00 2698 6
Jerry Tukker Dufour Aperge 115,05 114,63 3 20:03:10 2 0:53:10 0:53:10 3190 2773 -0,42 104,00 3067 17
Frans Nefkens Soling 84,68 84,30 4 20:08:53 3 0:58:53 0:39:15 2355 2781 -0,38 93,00 2532 3
Van der Zwaard International 806 89,15 88,80 5 20:12:42 3 1:02:42 0:41:48 2508 2813 -0,35 99,50 2521 2
Erik Hermans Laser Standaard 102,78 102,47 6 20:22:26 3 1:12:26 0:48:17 2897 2819 -0,31 107,00 2707 8
Mario Jeanneau 2000 114,95 114,68 7 20:04:08 2 0:54:08 0:54:08 3248 2826 -0,27 107,00 3036 16
Frederik Spreen WVNM Maxfun 25 83,42 83,19 8 20:09:24 3 0:59:24 0:39:36 2376 2848 -0,23 88,00 2700 7
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 113,16 112,97 9 20:03:48 2 0:53:48 0:53:48 3228 2853 -0,19 100,00 3228 20
Stache Bancken Delanta 117,77 117,62 10 20:06:10 2 0:56:10 0:56:10 3370 2861 -0,15 112,00 3009 15
Mark de Graaf jeanneau sun fast 32 83,25 83,13 11 20:09:42 3 0:59:42 0:39:48 2388 2869 -0,12 93,00 2568 4
Dick Maarsen Laser radiaal 106,91 106,83 12 20:01:21 2 0:51:21 0:51:21 3081 2882 -0,08 113,00 2727 10
Peter van Klink Soling 79,36 79,32 13 20:08:04 3 0:58:04 0:38:43 2323 2927 -0,04 93,00 2498 1
Bas Lohman Stapper 700 103,82 103,83 14 20:26:10 3 1:16:10 0:50:47 3047 2935 0,01 105,00 2902 14
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,37 93,41 15 20:18:50 3 1:08:50 0:45:53 2753 2949 0,04 104,10 2645 5
Harmon de Lange Musto Skif 85,32 85,39 16 20:13:02 3 1:03:02 0:42:01 2521 2955 0,08 88,50 2849 13
Charles van Lochem Wibo 930 138,51 138,63 17 20:18:50 2 1:08:50 1:08:50 4130 2982 0,12 122,00 3385 23
Dick van der Meijden Defender 32 123,01 123,16 18 20:11:09 2 1:01:09 1:01:09 3669 2983 0,15 107,00 3429 24
Teun Keessen 16 kwadraat 101,28 101,47 19 20:01:05 2 0:51:05 0:51:05 3065 3026 0,19 109,00 2812 12
van Dijk Elan 34 100,93 101,16 20 20:01:01 2 0:51:01 0:51:01 3061 3033 0,23 96,00 3189 18
Reinier de Jong Draak NED282 88,43 88,70 21 20:17:25 3 1:07:25 0:44:57 2697 3050 0,27 98,00 2752 11
Groenewoud Beneteau Oceanis 323 102,14 102,45 22 20:03:44 2 0:53:44 0:53:44 3224 3157 0,31 98,00 3290 21
Raadschelders, Peter Fox 22 130,42 130,76 23 20:20:45 2 1:10:45 1:10:45 4245 3255 0,35 111,00 3824 25
Han Houdijk Kelt 620 114,99 115,38 24 20:12:54 2 1:02:54 1:02:54 3774 3282 0,38 113,00 3340 22
Martijn Vriethof J22 94,09 94,51 25 20:02:19 2 0:52:19 0:52:19 3139 3336 0,42 98,00 3203 19
Siderius Albin Vega 112,22 112,69 26 20:20:45 2 1:10:45 1:10:45 4245 3783 0,46 111,00 3824 25

Source file: WAW-2019(na15).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 04.sep.2019.htm | Created: 11 sep 19