Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

04-07-18

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Frans Nefkens Soling 87,31 86,81 1 20:37:41 5 1:07:41 0:54:09 3249 3721 -0,50 93,00 3494 1
Olivier Bakker Maxfun 25 87,96 87,50 2 20:38:49 5 1:08:49 0:55:03 3303 3755 -0,47 88,00 3753 7
Yannick van Wirdum Finnjol 101,61 101,17 3 20:34:33 4 1:04:33 1:04:33 3873 3812 -0,44 104,00 3724 6
Erik Hermans Laser Standaard 106,19 105,79 4 20:37:35 4 1:07:35 1:07:35 4055 3819 -0,41 107,00 3790 8
Remy Kok Draak 97,59 97,22 5 20:34:07 4 1:04:07 1:04:07 3847 3942 -0,38 98,00 3926 12
Henny Voorend Laser standaard 105,02 104,68 6 20:39:05 4 1:09:05 1:09:05 4145 3947 -0,34 107,00 3874 11
Mark de Graaf jeanneau sun fast 32 86,01 85,70 7 20:40:55 5 1:10:55 0:56:44 3404 3958 -0,31 93,00 3660 4
Nico van Wirdum FinnJol 91,87 91,59 8 20:33:04 4 1:03:04 1:03:04 3784 4119 -0,28 104,00 3638 3
Martijn Vriethof J22 94,82 94,57 9 20:35:16 4 1:05:16 1:05:16 3916 4130 -0,25 98,00 3996 14
Teun Keessen 16 kwadraat 101,71 101,49 10 20:40:15 4 1:10:15 1:10:15 4215 4144 -0,22 109,00 3867 10
Pim Stam Laser standaard 95,50 95,31 11 20:36:05 4 1:06:05 1:06:05 3965 4152 -0,19 107,00 3706 5
Bas Lohman Stapper 700 105,03 104,88 12 20:42:47 4 1:12:47 1:12:47 4367 4158 -0,16 105,00 4159 18
Peter van Klink Soling 80,02 79,89 13 20:39:48 5 1:09:48 0:55:50 3350 4187 -0,13 93,00 3602 2
Charles van Lochem Wibo 930 137,43 137,34 14 20:42:26 3 1:12:26 1:36:35 5795 4217 -0,09 122,00 4750 20
Reinier de Jong Draak NED282 89,38 89,32 15 20:34:46 4 1:04:46 1:04:46 3886 4348 -0,06 98,00 3965 13
Frans Gobel Randmeer 98,52 98,49 16 20:41:43 4 1:11:43 1:11:43 4303 4368 -0,03 105,00 4098 15
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 94,21 94,22 17 20:38:46 4 1:08:46 1:08:46 4126 4380 0,01 108,50 3803 9
Sander Bakker Porzana Caroline 137,27 137,30 18 20:45:55 3 1:15:55 1:41:13 6073 4424 0,03 135,00 4499 19
Van der Zwaard International 806 91,34 91,40 19 20:38:04 4 1:08:04 1:08:04 4084 4471 0,06 99,50 4105 17
André du Pon Draak NED408 89,43 89,52 20 20:36:58 4 1:06:58 1:06:58 4018 4493 0,09 98,00 4100 16
Mario Jeanneau 2000 115,87 115,99 21 20:36:13 3 1:06:13 1:28:17 5297 4572 0,13 107,00 4950 22
Dick van der Meijden Defender 32 122,48 122,64 22 20:40:55 3 1:10:55 1:34:33 5673 4632 0,16 107,00 5302 26
Nikaj de Rooij Fox 22 110,68 110,87 23 20:35:29 3 1:05:29 1:27:19 5239 4733 0,19 109,00 4806 21
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,89 117,11 24 20:41:55 3 1:11:55 1:35:53 5753 4922 0,22 108,00 5327 28
Groenewoud Beneteau Oceanis 323 99,07 99,32 25 20:31:28 3 1:01:28 1:21:57 4917 4963 0,25 98,00 5017 23
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 111,61 111,89 26 20:39:52 3 1:09:52 1:33:09 5589 5008 0,28 100,00 5589 30
van Dijk Elan 34 98,46 98,77 27 20:32:11 3 1:02:11 1:22:55 4975 5053 0,31 96,00 5182 25
Jan Hordijk Hurley 800 comfort 112,42 112,76 28 20:42:22 3 1:12:22 1:36:29 5789 5150 0,34 112,00 5169 24
Michiel Verhulst Hanse 312 99,37 99,74 29 20:35:03 3 1:05:03 1:26:44 5204 5237 0,38 98,00 5310 27
Kaya Schoonebeek Laser Standaard 107,00 107,41 30 20:43:56 3 1:13:56 1:38:35 5915 5528 0,41 107,00 5528 29
Dick Maarsen Laser standaard 103,99 103,99 40 OCS   20000 0,00 107,00 40
Henk Witte Centaur 112,50 112,50 40 OCS   20000 0,00 112,50 40

Source file: WAW-2018 na10 (1) (1).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 04-07-18.htm | Created: 05 jul 18