Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

28.aug.2019

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Elaine Turner Europe 112,05 111,55 1 20:02:54 4 1:02:54 1:02:54 3774 3368 -0,50 113,00 3340 3
Sybrand Jongejans Solo 114,05 113,58 2 20:06:37 4 1:06:37 1:06:37 3997 3505 -0,46 115,00 3476 7
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,80 93,37 3 20:11:40 5 1:11:40 0:57:20 3440 3668 -0,43 104,10 3305 2
Frederik Spreen WVNM Maxfun 25 83,81 83,42 4 20:04:12 5 1:04:12 0:51:22 3082 3677 -0,39 88,00 3502 9
Van der Zwaard International 806 89,50 89,15 5 20:09:30 5 1:09:30 0:55:36 3336 3727 -0,35 99,50 3353 4
Teun Keessen 16 kwadraat 101,59 101,28 6 20:03:11 4 1:03:11 1:03:11 3791 3732 -0,31 109,00 3478 8
Peter van Klink Soling 79,63 79,36 7 20:02:11 5 1:02:11 0:49:45 2985 3748 -0,28 93,00 3210 1
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,98 116,74 8 20:13:29 4 1:13:29 1:13:29 4409 3769 -0,24 108,00 4082 13
Mark de Graaf jeanneau sun fast 32 83,45 83,25 9 20:06:17 5 1:06:17 0:53:02 3182 3813 -0,20 93,00 3422 5
Reinier de Jong Draak NED282 88,59 88,43 10 20:10:26 5 1:10:26 0:56:21 3381 3816 -0,17 98,00 3450 6
Dick van der Meijden Defender 32 123,14 123,01 11 19:58:52 3 0:58:52 1:18:29 4709 3824 -0,13 107,00 4401 15
Frans Nefkens Soling 84,78 84,68 12 20:10:41 5 1:10:41 0:56:33 3393 4002 -0,09 93,00 3648 10
Bas Lohman Stapper 700 103,88 103,82 13 20:10:05 4 1:10:05 1:10:05 4205 4048 -0,06 105,00 4005 12
Charles van Lochem Wibo 930 138,53 138,51 14 20:10:39 3 1:10:39 1:34:12 5652 4080 -0,02 122,00 4633 18
Dick Maarsen Laser radiaal 106,89 106,91 15 19:54:45 3 0:54:45 1:13:00 4380 4098 0,02 113,00 3876 11
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 113,11 113,16 16 19:58:03 3 0:58:03 1:17:24 4644 4106 0,06 100,00 4644 20
Stache Bancken Delanta 117,68 117,77 17 20:01:07 3 1:01:07 1:21:29 4889 4155 0,09 112,00 4365 14
van Dijk Elan 34 100,80 100,93 18 20:12:40 4 1:12:40 1:12:40 4360 4325 0,13 96,00 4542 17
Pim Woltering Waarschip 96,00 96,17 19 20:11:44 4 1:11:44 1:11:44 4304 4483 0,17 96,00 4483 16
Mario Jeanneau 2000 114,75 114,95 20 20:05:07 3 1:05:07 1:26:49 5209 4539 0,20 107,00 4868 23
Jan Winter Marieholm 33 104,03 104,27 21 19:59:12 3 0:59:12 1:18:56 4736 4553 0,24 102,00 4643 19
Michiel Verhulst Hanse 312 101,54 101,82 22 19:58:43 3 0:58:43 1:18:17 4697 4626 0,28 98,00 4793 22
Siderius Albin Vega 111,91 112,22 23 20:04:56 3 1:04:56 1:26:35 5195 4642 0,31 111,00 4680 21
Groenewoud Beneteau Oceanis 323 101,79 102,14 24 19:59:56 3 0:59:56 1:19:55 4795 4711 0,35 98,00 4893 24
Jerry Tukker Dufour Aperge 114,67 115,05 25 20:09:04 3 1:09:04 1:32:05 5525 4818 0,39 104,00 5313 25
Raadschelders, Peter Fox 22 129,99 130,42 26 19:53:06 2 0:53:06 1:46:12 6372 4902 0,43 111,00 5741 26
Pim Stam Maxfun25 87,25 87,25 31 OCS   20000 0,00 88,00 31

Source file: WAW-2019(na13).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 28.aug.2019.htm | Created: 28 aug 19