Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

26.jun.2019

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Arnoud Hendriks Marieholm IF 118,02 117,52 1 20:30:02 3 1:00:02 1:20:03 4803 4070 -0,50 108,00 4447 15
Dick van der Meijden Defender 32 124,23 123,76 2 20:34:29 3 1:04:29 1:25:59 5159 4153 -0,47 107,00 4821 22
Voorend, Henny Laser Standaard 105,75 105,32 3 20:43:32 4 1:13:32 1:13:32 4412 4172 -0,43 107,00 4123 8
Mario Jeanneau 2000 115,02 114,62 4 20:30:37 3 1:00:37 1:20:49 4849 4216 -0,40 107,00 4532 17
Reinier Hooijman Maxfun 25 WVA 87,14 86,78 5 20:31:34 4 1:01:34 1:01:34 3694 4239 -0,37 88,00 4198 10
Erik Hermans Laser Standaard 103,43 103,10 6 20:43:46 4 1:13:46 1:13:46 4426 4279 -0,33 107,00 4136 9
Reinier de Jong Draak NED282 89,22 88,92 7 20:34:12 4 1:04:12 1:04:12 3852 4317 -0,30 98,00 3931 2
Bas Lohman Stapper 700 104,12 103,85 8 20:45:30 4 1:15:30 1:15:30 4530 4351 -0,27 105,00 4314 11
Mark de Graaf jeanneau sun fast 32 84,48 84,25 9 20:31:24 4 1:01:24 1:01:24 3684 4361 -0,23 93,00 3961 3
Brink Maxfun 25 88,00 87,80 10 20:34:03 4 1:04:03 1:04:03 3843 4367 -0,20 88,00 4367 13
Teun Keessen 16 kwadraat 101,58 101,41 11 20:44:45 4 1:14:45 1:14:45 4485 4415 -0,17 109,00 4115 7
Van der Zwaard International 806 89,78 89,64 12 20:36:08 4 1:06:08 1:06:08 3968 4420 -0,13 99,50 3988 4
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 112,91 112,81 13 20:32:45 3 1:02:45 1:23:40 5020 4446 -0,10 100,00 5020 26
Frans van Voorst J22 95,83 95,76 14 20:41:44 4 1:11:44 1:11:44 4304 4491 -0,07 98,00 4392 14
Frans Nefkens Soling 84,90 84,86 15 20:33:40 4 1:03:40 1:03:40 3820 4500 -0,03 93,00 4108 5
Peter van Klink Soling 79,84 79,85 16 20:30:01 4 1:00:01 1:00:01 3601 4510 0,01 93,00 3872 1
Han Houdijk Kelt 620 114,69 114,70 16 20:34:40 3 1:04:40 1:26:13 5173 4510 0,01 113,00 4578 19
Bleeker J22 98,00 98,07 18 20:44:01 4 1:14:01 1:14:01 4441 4532 0,07 98,00 4532 17
Stache Bancken Delanta 117,21 117,31 19 20:36:29 3 1:06:29 1:28:39 5319 4538 0,10 112,00 4749 20
Pim Stam One Off - Matchless 87,84 87,98 20 20:37:04 4 1:07:04 1:07:04 4024 4581 0,13 93,00 4327 12
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,24 93,40 21 20:41:22 4 1:11:22 1:11:22 4282 4593 0,17 104,10 4113 6
Jerry Tukker Dufour Aperge 114,53 114,73 22 20:36:00 3 1:06:00 1:28:00 5280 4610 0,20 104,00 5077 27
Chris van Engen Jeanneau Sun Odyssey 112,81 113,05 23 20:35:54 3 1:05:54 1:27:52 5272 4673 0,23 110,00 4793 21
Martijn Vriethof J22 93,82 94,09 24 20:43:31 4 1:13:31 1:13:31 4411 4702 0,27 98,00 4501 16
van Dijk Elan 34 99,99 100,29 25 20:29:42 3 0:59:42 1:19:36 4776 4776 0,30 96,00 4975 25
Anna Hoekstra Sturgeon 23 129,34 129,67 26 20:48:57 3 1:18:57 1:45:16 6316 4883 0,33 128,00 4934 24
Blokker Compromis 888 107,00 107,37 27 20:35:37 3 1:05:37 1:27:29 5249 4906 0,37 107,00 4906 23
Rens Bleeker Laser Radiaal 110,00 110,40 28 20:40:10 3 1:10:10 1:33:33 5613 5103 0,40 110,00 5103 28
Groenewoud Beneteau Oceanis 323 101,03 101,46 29 20:34:58 3 1:04:58 1:26:37 5197 5144 0,43 98,00 5303 30
Bronkhorst Centaur 107,00 107,47 30 20:44:32 3 1:14:32 1:39:23 5963 5573 0,47 112,50 5300 29

Source file: WAW-2019 na9.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 26.jun.2019.htm | Created: 26 jun 19