Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

22 augustus 2018

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Job Pier Laser Standaard 107,00 106,50 1 20:30:41 3 1:00:41 1:00:41 3641 3403 -0,50 107,00 3403 3
Jan Willem Pier Laser Standaard 107,00 106,53 2 20:33:41 3 1:03:41 1:03:41 3821 3571 -0,47 107,00 3571 7
Frans Nefkens Soling 86,57 86,14 3 20:21:59 3 0:51:59 0:51:59 3119 3603 -0,43 93,00 3354 2
Jan van den Brink RS Aero 7 103,72 103,32 4 20:33:02 3 1:03:02 1:03:02 3782 3646 -0,40 104,00 3637 11
Merlijn Radiaal 113,00 112,63 5 20:15:51 2 0:45:51 1:08:47 4127 3652 -0,37 113,00 3652 12
Bas Lohman Stapper 700 104,88 104,54 6 20:34:51 3 1:04:51 1:04:51 3891 3710 -0,33 105,00 3706 16
Dick Maarsen Laser standaard 103,99 103,69 7 20:34:34 3 1:04:34 1:04:34 3874 3725 -0,30 107,00 3621 8
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 94,40 94,13 8 20:29:01 3 0:59:01 0:59:01 3541 3751 -0,27 108,50 3264 1
Henny Voorend Laser standaard 104,70 104,46 9 20:36:02 3 1:06:02 1:06:02 3962 3784 -0,23 107,00 3703 15
Martijn Vriethof J22 94,54 94,34 10 20:29:58 3 0:59:58 0:59:58 3598 3806 -0,20 98,00 3671 13
Van der Zwaard International 806 91,48 91,32 11 20:28:52 3 0:58:52 0:58:52 3532 3861 -0,17 99,50 3550 6
Reinier de Jong Draak NED282 89,19 89,06 12 20:27:32 3 0:57:32 0:57:32 3452 3870 -0,13 98,00 3522 5
Frans Gobel Randmeer 98,31 98,21 13 20:33:29 3 1:03:29 1:03:29 3809 3875 -0,10 105,00 3628 10
Pim Stam One Off - Matchless 88,66 88,59 14 20:27:18 3 0:57:18 0:57:18 3438 3878 -0,07 93,00 3697 14
Harmon de Lange Musto Skif 84,80 84,77 15 20:24:56 3 0:54:56 0:54:56 3296 3887 -0,03 88,50 3724 17
Sarah van Leeuwen Laser Radiaal 113,00 113,01 16 20:18:59 2 0:48:59 1:13:28 4408 3901 0,01 113,00 3901 19
Martijn Logtenberg Winner 97,46 97,49 17 20:33:34 3 1:03:34 1:03:34 3814 3913 0,03 97,50 3912 20
Kaya Schoonebeek Laser 4.7 117,85 117,91 18 20:21:17 2 0:51:17 1:16:55 4615 3916 0,07 117,00 3944 22
Olivier Bakker J22 98,01 98,11 19 20:34:13 3 1:04:13 1:04:13 3853 3931 0,10 98,00 3932 21
Nico van Wirdum FinnJol 91,59 91,73 20 20:30:05 3 1:00:05 1:00:05 3605 3936 0,13 104,00 3466 4
Robin Bleeker Efsix 101,30 101,47 21 20:36:56 3 1:06:56 1:06:56 4016 3964 0,17 107,50 3736 18
André du Pon Draak NED408 89,23 89,43 22 20:29:12 3 0:59:12 0:59:12 3552 3981 0,20 98,00 3624 9
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 112,28 112,52 23 20:20:00 2 0:50:00 1:15:00 4500 4008 0,23 100,00 4500 26
Dick van der Meijden Defender 32 122,77 123,04 24 20:25:08 2 0:55:08 1:22:42 4962 4042 0,27 107,00 4637 27
Mario Jeanneau 2000 116,33 116,63 25 20:22:52 2 0:52:52 1:19:18 4758 4090 0,30 107,00 4447 24
Karel de Graaf Dehler 41 DS 85,00 85,33 26 20:28:00 3 0:58:00 0:58:00 3480 4094 0,33 85,00 4094 23
Arnoud Hendriks Marieholm IF 117,11 117,47 27 20:23:28 2 0:53:28 1:20:12 4812 4109 0,37 108,00 4456 25
Charles van Lochem Wibo 930 136,89 137,29 28 20:38:18 2 1:08:18 1:42:27 6147 4490 0,40 122,00 5039 29
Han Houdijk Kelt 620 113,00 113,43 29 20:28:14 2 0:58:14 1:27:21 5241 4638 0,43 113,00 4638 28
Raadschelders, Peter Fox 22 128,17 128,64 30 20:18:41 1 0:48:41 2:26:03 8763 6837 0,47 111,00 7895 30

Source file: WAW-2018 na11.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 21-05-2455.htm | Created: 22 aug 18