Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

15.mei.2019

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Reinier Hooijman Maxfun 25 WVA 88,00 87,50 1 20:32:26 5 1:02:26 0:49:57 2997 3406 -0,50 88,00 3406 10
Erik Hermans Laser Standaard 104,90 104,43 2 20:30:07 4 1:00:07 1:00:07 3607 3439 -0,46 107,00 3371 7
Mario Jeanneau 2000 115,84 115,41 3 20:36:56 4 1:06:56 1:06:56 4016 3467 -0,42 107,00 3753 17
Mark de Graaf jeanneau sun fast 32 85,13 84,74 4 20:32:24 5 1:02:24 0:49:55 2995 3518 -0,38 93,00 3220 2
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 113,11 112,76 5 20:36:42 4 1:06:42 1:06:42 4002 3538 -0,35 100,00 4002 21
Bryan Lesagne Maxfun 25 88,00 87,69 6 20:35:01 5 1:05:01 0:52:01 3121 3547 -0,31 88,00 3547 12
Dennis Joukes Fox 22 110,63 110,36 7 20:35:39 4 1:05:39 1:05:39 3939 3561 -0,27 110,00 3581 13
Teun Keessen 16 kwadraat 101,41 101,18 8 20:30:45 4 1:00:45 1:00:45 3645 3594 -0,23 109,00 3344 5
André du Pon Draak NED408 89,39 89,19 9 20:37:03 5 1:07:03 0:53:38 3218 3600 -0,19 98,00 3284 4
Van der Zwaard International 806 90,61 90,46 10 20:38:04 5 1:08:04 0:54:27 3267 3605 -0,15 99,50 3283 3
Peter van Klink Soling 79,80 79,68 11 20:30:44 5 1:00:44 0:48:35 2915 3653 -0,12 93,00 3134 1
Frans Gobel Randmeer 97,39 97,31 12 20:29:29 4 0:59:29 0:59:29 3569 3665 -0,08 105,00 3399 8
Arnoud Hendriks Marieholm IF 117,91 117,87 13 20:42:05 4 1:12:05 1:12:05 4325 3668 -0,04 108,00 4005 22
Bas Lohman Stapper 700 103,96 103,97 14 20:34:16 4 1:04:16 1:04:16 3856 3709 0,01 105,00 3672 16
Raadschelders, Peter Fox 22 129,11 129,15 15 20:30:02 3 1:00:02 1:20:03 4803 3720 0,04 111,00 4327 24
Frans Nefkens Soling 85,03 85,10 16 20:35:55 5 1:05:55 0:52:44 3164 3721 0,08 93,00 3402 9
Dick Maarsen Laser radiaal 107,51 107,63 17 20:36:45 4 1:06:45 1:06:45 4005 3725 0,12 113,00 3544 11
Martijn Vriethof J22 94,42 94,58 18 20:29:02 4 0:59:02 0:59:02 3542 3751 0,15 98,00 3614 15
Han Houdijk Kelt 620 113,76 113,95 19 20:41:16 4 1:11:16 1:11:16 4276 3759 0,19 113,00 3784 18
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 92,96 93,19 20 20:28:28 4 0:58:28 0:58:28 3508 3774 0,23 104,10 3370 6
Pim Stam One Off - Matchless 87,41 87,68 21 20:39:45 5 1:09:45 0:55:48 3348 3830 0,27 93,00 3600 14
Jan Winter Marieholm 33 103,46 103,77 22 20:36:20 4 1:06:20 1:06:20 3980 3847 0,31 102,00 3902 19
Joost Kempers J92 86,00 86,35 23 20:40:50 5 1:10:50 0:56:40 3400 3953 0,35 86,00 3953 20
Groenewoud Beneteau Oceanis 323 100,20 100,59 24 20:39:02 4 1:09:02 1:09:02 4142 4134 0,38 98,00 4227 23
Charles van Lochem Wibo 930 137,89 138,31 25 20:44:13 3 1:14:13 1:38:57 5937 4306 0,42 122,00 4866 25
Harmon de Lange Musto Skif 84,85 85,32 26 20:13:16 2 0:43:16 1:26:32 5192 6119 0,46 88,50 5867 26

Source file: WAW-2019 na3.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 15.mei.2019.htm | Created: 15 mei 19