Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

11.sep.2019

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Harmon de Lange Musto Skif 85,39 84,89 1 19:49:19 5 0:49:19 0:39:27 2367 2772 -0,50 88,50 2675 1
Dick van der Meijden Defender 32 123,16 122,71 2 19:47:32 3 0:47:32 1:03:23 3803 3088 -0,46 107,00 3554 16
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 112,97 112,56 3 19:44:07 3 0:44:07 0:58:49 3529 3124 -0,41 100,00 3529 14
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,74 116,37 4 19:45:39 3 0:45:39 1:00:52 3652 3128 -0,37 108,00 3381 13
Reinier Hooijman Maxfun 25 WVA 86,62 86,30 5 19:46:33 4 0:46:33 0:46:33 2793 3224 -0,33 88,00 3174 9
Bryan Lesagne Maxfun 25 87,71 87,43 6 19:47:31 4 0:47:31 0:47:31 2851 3250 -0,28 88,00 3240 11
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,41 93,17 7 19:50:51 4 0:50:51 0:50:51 3051 3266 -0,24 104,10 2931 2
Erik Hermans Laser Standaard 102,47 102,27 8 19:56:09 4 0:56:09 0:56:09 3369 3288 -0,20 107,00 3149 7
Charles van Lochem Wibo 930 138,63 138,48 9 19:57:27 3 0:57:27 1:16:36 4596 3315 -0,15 122,00 3767 21
Mark de Graaf jeanneau sun fast 32 83,13 83,02 10 19:46:01 4 0:46:01 0:46:01 2761 3321 -0,11 93,00 2969 4
Bas Lohman Stapper 700 103,83 103,77 11 19:43:19 3 0:43:19 0:57:45 3465 3337 -0,07 105,00 3300 12
Mario Jeanneau 2000 114,68 114,66 12 19:47:51 3 0:47:51 1:03:48 3828 3338 -0,02 107,00 3578 18
Van der Zwaard International 806 88,80 88,83 13 19:49:39 4 0:49:39 0:49:39 2979 3355 0,02 99,50 2994 5
Frans Nefkens Soling 84,30 84,36 14 19:47:13 4 0:47:13 0:47:13 2833 3361 0,07 93,00 3046 6
van Dijk Elan 34 101,16 101,27 15 19:43:04 3 0:43:04 0:57:25 3445 3405 0,11 96,00 3589 19
Teun Keessen 16 kwadraat 101,47 101,62 16 19:43:12 3 0:43:12 0:57:36 3456 3406 0,15 109,00 3171 8
Dick Maarsen Laser radiaal 106,83 107,03 17 19:45:31 3 0:45:31 1:00:41 3641 3408 0,20 113,00 3222 10
Peter van Klink Soling 79,32 79,56 18 19:45:49 4 0:45:49 0:45:49 2749 3466 0,24 93,00 2956 3
Anna Hoekstra Sturgeon 23 129,67 129,96 19 19:56:49 3 0:56:49 1:15:45 4545 3505 0,28 128,00 3551 15
Stache Bancken Delanta 117,62 117,94 20 19:53:30 3 0:53:30 1:11:20 4280 3639 0,33 112,00 3821 22
Han Houdijk Kelt 620 115,38 115,75 21 19:52:47 3 0:52:47 1:10:23 4223 3660 0,37 113,00 3737 20
Martijn Vriethof J22 94,51 94,92 22 19:43:42 3 0:43:42 0:58:16 3496 3699 0,41 98,00 3567 17
Groenewoud Beneteau Oceanis 323 102,45 102,90 23 19:48:58 3 0:48:58 1:05:17 3917 3824 0,46 98,00 3997 23

Source file: WAW-2019(na15).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 11.sep.2019.htm | Created: 11 sep 19