Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

6-9-2017

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Dick van der Meijden Defender 32 123,73 123,23 1 20:01:04 3 1:01:04 1:01:04 3664 2961 -0,50 107,00 3424 18
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 111,53 111,07 2 19:55:41 3 0:55:41 0:55:41 3341 2996 -0,46 100,00 3341 13
Martijn Vriethof J22 95,20 94,83 4 20:04:58 4 1:04:58 0:48:44 2924 3072 -0,37 98,00 2984 4
Robin Bleeker Efsix 103,00 102,58 3 20:09:20 4 1:09:20 0:52:00 3120 3029 -0,41 107,50 2902 1
Frans Nefkens Soling 89,44 89,11 5 20:01:52 4 1:01:52 0:46:24 2784 3113 -0,33 93,00 2994 5
Arnoud Hendriks Marieholm IF 117,23 116,94 6 20:01:30 3 1:01:30 1:01:30 3690 3148 -0,28 108,00 3417 17
Bella van Erp RS Aero 107,00 106,76 7 19:56:10 3 0:56:10 0:56:10 3370 3150 -0,24 107,00 3150 10
Karlijn vd Boogaard RS Aero 107,00 106,80 8 19:57:43 3 0:57:43 0:57:43 3463 3236 -0,20 107,00 3236 11
Mark de Graaf jeanneau sun fast 32 87,15 87,00 9 20:02:42 4 1:02:42 0:47:02 2822 3238 -0,15 93,00 3034 6
Hielke Jousma Volksboot 125,19 125,08 10 20:08:15 3 1:08:15 1:08:15 4095 3271 -0,11 125,00 3276 12
Teun Keessen 16 kwadraat 101,69 101,62 11 19:56:07 3 0:56:07 0:56:07 3367 3311 -0,07 109,00 3089 7
Frans Gobel Randmeer 98,28 98,25 12 20:12:30 4 1:12:30 0:54:22 3262 3319 -0,02 105,00 3107 9
Mario Jeanneau 2000 115,69 115,71 13 20:04:40 3 1:04:40 1:04:40 3880 3354 0,02 107,00 3626 19
Freek Spreen Maxfun 84,41 84,48 14 20:03:15 4 1:03:15 0:47:26 2846 3371 0,07 84,60 3364 15
Bernard van Geffen J92 s 85,95 86,01 14 20:04:23 4 1:04:23 0:48:17 2897 3371 0,07 86,00 3369 16
Peter van Klink Soling 80,23 80,38 16 20:00:10 4 1:00:10 0:45:07 2707 3374 0,15 93,00 2911 2
Maarten Oelering RS AERO 101,95 102,14 17 19:57:40 3 0:57:40 0:57:40 3460 3394 0,20 103,00 3359 14
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,22 93,51 19 20:11:20 4 1:11:20 0:53:30 3210 3443 0,28 108,50 2959 3
Jerry Tukker Dufour Aperge 113,36 113,59 18 20:04:48 3 1:04:48 1:04:48 3888 3430 0,24 104,00 3738 20
Nico van Wirdum FinnJol 90,92 91,25 20 20:11:25 4 1:11:25 0:53:34 3214 3535 0,33 104,00 3090 8
Stache Bancken Delanta 115,53 115,90 21 20:10:18 3 1:10:18 1:10:18 4218 3651 0,37 112,00 3766 21
Govert Wagenaar J22 97,73 98,15 22 20:10:40 3 1:10:40 1:10:40 4240 4338 0,41 98,00 4327 22
Harmon de Lange Musto Skif 87,83 87,83 36 DNF   20000 0,00 88,50 36

Source file: WAW2017(20170913).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 6-9-2017.htm | Created: 28 apr 18