Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

6-6-2018

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Huib Banier Finn 104,00 103,50 1 20:52:25 4 1:22:25 1:22:25 4945 4755 -0,50 104,00 4755 4
Yannick van Wirdum Finnjol 103,43 102,97 2 20:53:20 4 1:23:20 1:23:20 5000 4834 -0,46 104,00 4808 8
Freek Spreen WVNM Maxfun 83,25 82,82 3 20:56:35 5 1:26:35 1:09:16 4156 4992 -0,43 88,00 4723 3
Robin Bleeker Efsix 101,99 101,59 4 20:55:22 4 1:25:22 1:25:22 5122 5022 -0,39 107,50 4765 5
Jan van den Brink RS Aero 7 103,79 103,43 5 20:57:22 4 1:27:22 1:27:22 5242 5051 -0,36 104,00 5040 14
Harmon de Lange Musto Skif 86,31 85,99 6 20:42:53 4 1:12:53 1:12:53 4373 5067 -0,32 88,50 4941 11
Dick Maarsen Laser standaard 104,70 104,42 7 20:58:28 4 1:28:28 1:28:28 5308 5070 -0,29 107,00 4961 12
Charles van Lochem Wibo 930 137,54 137,29 8 20:58:14 3 1:28:14 1:57:39 7059 5132 -0,25 122,00 5786 20
Frans Nefkens Soling 88,59 88,38 9 20:46:10 4 1:16:10 1:16:10 4570 5159 -0,21 93,00 4914 10
Van der Zwaard International 806 91,67 91,50 10 20:49:14 4 1:19:14 1:19:14 4754 5186 -0,18 99,50 4778 6
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 111,50 111,36 11 20:42:34 3 1:12:34 1:36:45 5805 5206 -0,14 100,00 5805 21
Dick van der Meijden Defender 32 122,99 122,88 12 20:50:16 3 1:20:16 1:47:01 6421 5221 -0,11 107,00 6001 22
Reinier de Jong Draak NED282 89,34 89,27 13 20:48:03 4 1:18:03 1:18:03 4683 5242 -0,07 98,00 4779 7
Olivier Bakker Maxfun 25 88,00 87,96 14 20:47:16 4 1:17:16 1:17:16 4636 5268 -0,04 88,00 5268 17
Martijn Vriethof J22 94,51 94,52 15 20:53:02 4 1:23:02 1:23:02 4982 5271 0,01 98,00 5084 15
Arnoud Hendriks Marieholm IF 116,79 116,83 16 20:47:23 3 1:17:23 1:43:11 6191 5301 0,04 108,00 5732 19
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 94,31 94,38 17 20:54:13 4 1:24:13 1:24:13 5053 5358 0,07 108,50 4657 1
Nico van Wirdum FinnJol 91,47 91,58 18 20:51:45 4 1:21:45 1:21:45 4905 5362 0,11 104,00 4716 2
Frans Gobel Randmeer 98,29 98,43 19 20:57:52 4 1:27:52 1:27:52 5272 5364 0,14 105,00 5021 13
Bernard Klok Contender 90,58 90,76 20 20:52:51 4 1:22:51 1:22:51 4971 5488 0,18 102,00 4874 9
Teun Keessen 16 kwadraat 101,88 102,10 21 20:40:21 3 1:10:21 1:33:48 5628 5524 0,21 109,00 5163 16
Dennis Joukes Fox 22 110,00 110,25 22 20:48:11 3 1:18:11 1:44:15 6255 5686 0,25 110,00 5686 18
Diederik Klok Laser Standaard 107,00 107,29 23 20:50:22 3 1:20:22 1:47:09 6429 6008 0,29 107,00 6008 23
Groenewoud Beneteau Oceanis 323 98,45 98,77 24 20:44:09 3 1:14:09 1:38:52 5932 6025 0,32 98,00 6053 24
Michiel Verhulst Hanse 312 98,43 98,79 25 20:49:10 3 1:19:10 1:45:33 6333 6434 0,36 98,00 6462 25
Ben Deveson Vertue 115,65 116,04 26 20:37:51 2 1:07:51 2:15:42 8142 7040 0,39 114,00 7142 26
Bas Lohman Stapper 700 105,75 105,75 29 OCS   20000 0,00 105,00 29
André du Pon Finn 101,77 101,77 29 OCS   20000 0,00 104,00 29

Source file: WAW-2018 na6.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 6-6-2018.htm | Created: 07 jun 18