Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

23-05-18

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Harmon de Lange Musto Skif 87,16 86,66 1 20:48:03 5 1:10:03 0:56:02 3362 3857 -0,50 88,50 3799 4
Freek Spreen WVNM Maxfun 84,22 83,75 2 20:48:16 5 1:10:16 0:56:13 3373 4005 -0,46 88,00 3833 5
Charles van Lochem Wibo 930 137,82 137,39 3 20:47:20 3 1:09:20 1:32:27 5547 4025 -0,43 122,00 4547 21
Frans Nefkens Soling 89,38 88,99 4 20:53:50 5 1:15:50 1:00:40 3640 4072 -0,39 93,00 3914 7
Dick van der Meijden Defender 32 123,34 122,99 5 20:41:00 3 1:03:00 1:24:00 5040 4086 -0,36 107,00 4710 24
André du Pon Draak NED408 89,75 89,43 6 20:54:30 5 1:16:30 1:01:12 3672 4091 -0,32 98,00 3747 2
Arnoud Hendriks Marieholm IF 117,07 116,78 7 20:57:54 4 1:19:54 1:19:54 4794 4095 -0,29 108,00 4439 19
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 111,45 111,20 8 20:54:54 4 1:16:54 1:16:54 4614 4140 -0,25 100,00 4614 22
Jan van den Brink RS Aero 7 104,00 103,79 9 20:50:06 4 1:12:06 1:12:06 4326 4160 -0,21 104,00 4160 13
Berend van Geffen J92 s 86,14 85,96 10 20:52:47 5 1:14:47 0:59:50 3590 4168 -0,18 86,00 4174 14
Bas Lohman Stapper 700 105,84 105,70 11 20:51:39 4 1:13:39 1:13:39 4419 4175 -0,14 105,00 4209 16
Maarten Oelering RS AERO 9 102,14 102,03 12 20:49:12 4 1:11:12 1:11:12 4272 4182 -0,11 103,00 4148 12
Henny Voorend Laser standaard 106,13 106,06 13 20:52:35 4 1:14:35 1:14:35 4475 4217 -0,07 107,00 4182 15
Kaya Schoonebeek Laser 4.7 117,60 117,56 14 20:40:34 3 1:02:34 1:23:25 5005 4256 -0,04 117,00 4278 18
Reinier de Jong Draak NED282 89,38 89,39 15 20:42:15 4 1:04:15 1:04:15 3855 4313 0,01 98,00 3934 8
Robin Bleeker Efsix 102,40 102,44 16 20:51:41 4 1:13:41 1:13:41 4421 4317 0,04 107,50 4113 11
Peter van Klink Soling 80,29 80,36 17 20:50:15 5 1:12:15 0:57:48 3468 4319 0,07 93,00 3729 1
Mario Jeanneau 2000 115,71 115,82 18 20:40:54 3 1:02:54 1:23:52 5032 4349 0,11 107,00 4703 23
Van der Zwaard International 806 91,68 91,82 19 20:44:36 4 1:06:36 1:06:36 3996 4359 0,14 99,50 4016 9
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 94,03 94,21 20 20:46:33 4 1:08:33 1:08:33 4113 4374 0,18 108,50 3791 3
Teun Keessen 16 kwadraat 101,32 101,53 21 20:52:35 4 1:14:35 1:14:35 4475 4417 0,21 109,00 4106 10
Raadschelders, Peter Fox 22 127,36 127,61 22 20:48:43 3 1:10:43 1:34:17 5657 4442 0,25 111,00 5096 27
Nico van Wirdum FinnJol 91,22 91,47 22 20:45:32 4 1:07:32 1:07:32 4052 4442 0,25 104,00 3896 6
Frans van Voorst J22 97,13 97,45 24 20:50:46 4 1:12:46 1:12:46 4366 4495 0,32 98,00 4455 20
Frans Gobel Randmeer 98,03 98,39 25 20:51:40 4 1:13:40 1:13:40 4420 4509 0,36 105,00 4210 17
Jerry Tukker Dufour Aperge 114,00 114,40 26 20:45:32 3 1:07:32 1:30:03 5403 4739 0,39 104,00 5195 28
Michiel Verhulst Hanse 312 98,00 98,43 27 20:56:14 4 1:18:14 1:18:14 4694 4790 0,43 98,00 4790 25
Yannick van Wirdum Finnjol 102,97 103,43 28 20:41:20 3 1:03:20 1:24:27 5067 4921 0,46 104,00 4872 26

Source file: WAW-2018 na10 (1) (1).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 23-05-18.htm | Created: 05 jul 18