Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

20-06-18

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Bas Lohman Stapper 700 105,65 105,15 1 20:33:32 4 1:03:32 1:19:25 4765 4510 -0,50 105,00 4538 5
Harmon de Lange Musto Skif 86,09 85,62 2 20:49:44 6 1:19:44 1:06:27 3987 4631 -0,47 88,50 4505 4
Yannick van Wirdum Finnjol 102,47 102,03 3 20:51:13 5 1:21:13 1:21:13 4873 4756 -0,43 104,00 4686 10
Henny Voorend Laser standaard 105,72 105,32 4 20:54:39 5 1:24:39 1:24:39 5079 4804 -0,40 107,00 4747 12
Mark de Graaf jeanneau sun fast 32 86,65 86,28 5 20:39:41 5 1:09:41 1:09:41 4181 4825 -0,37 93,00 4496 3
Robin Bleeker Efsix 101,59 101,26 6 20:52:00 5 1:22:00 1:22:00 4920 4843 -0,33 107,50 4577 6
Frans Nefkens Soling 87,96 87,66 7 20:41:12 5 1:11:12 1:11:12 4272 4857 -0,30 93,00 4594 7
Teun Keessen 16 kwadraat 102,04 101,77 8 20:53:36 5 1:23:36 1:23:36 5016 4916 -0,27 109,00 4602 8
Peter van Klink Soling 80,39 80,16 9 20:49:21 6 1:19:21 1:06:08 3968 4936 -0,23 93,00 4267 1
Peter Heerkens Dufour 30 'Odette' 111,62 111,42 10 20:43:32 4 1:13:32 1:31:55 5515 4941 -0,20 100,00 5515 23
Freek Spreen WVNM Maxfun 82,82 82,66 11 20:39:19 5 1:09:19 1:09:19 4159 5021 -0,17 88,00 4726 11
Berend van Geffen J92 s 85,96 85,82 12 20:42:14 5 1:12:14 1:12:14 4334 5042 -0,13 86,00 5040 14
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 94,24 94,14 13 20:49:34 5 1:19:34 1:19:34 4774 5066 -0,10 108,50 4400 2
Olivier Bakker J22 98,08 98,01 14 20:53:11 5 1:23:11 1:23:11 4991 5089 -0,07 98,00 5093 15
Sander Bakker Porzana Caroline 137,52 137,48 15 20:40:01 3 1:10:01 1:56:42 7002 5092 -0,03 135,00 5187 16
Mario Jeanneau 2000 115,82 115,83 16 20:48:57 4 1:18:57 1:38:41 5921 5112 0,01 107,00 5534 24
Nico van Wirdum FinnJol 91,60 91,63 17 20:49:52 5 1:19:52 1:19:52 4792 5232 0,03 104,00 4608 9
van Dijk Elan 34 98,02 98,09 18 20:38:54 4 1:08:54 1:26:08 5168 5272 0,07 96,00 5383 17
Stache Bancken Delanta 116,24 116,34 19 20:52:51 4 1:22:51 1:43:34 6214 5346 0,10 112,00 5548 25
Van der Zwaard International 806 91,20 91,33 20 20:51:30 5 1:21:30 1:21:30 4890 5362 0,13 99,50 4915 13
Paul Loogman Fox 22 113,38 113,55 21 20:51:18 4 1:21:18 1:41:38 6098 5378 0,17 113,00 5396 18
Dennis Joukes Fox 22 110,43 110,63 22 20:49:53 4 1:19:53 1:39:51 5991 5425 0,20 110,00 5446 21
Michiel Verhulst Hanse 312 98,79 99,02 23 20:41:28 4 1:11:28 1:29:20 5360 5426 0,23 98,00 5469 22
Kaya Schoonebeek Laser 4.7 117,26 117,53 24 20:33:40 3 1:03:40 1:46:07 6367 5430 0,27 117,00 5442 20
Groenewoud Beneteau Oceanis 323 98,77 99,07 25 20:43:11 4 1:13:11 1:31:29 5489 5557 0,30 98,00 5601 26
Martijn Vriethof J22 94,52 94,85 26 20:40:32 4 1:10:32 1:28:10 5290 5597 0,33 98,00 5398 19
Rob Weteling Hunter27 107,00 107,37 27 20:36:00 3 1:06:00 1:50:00 6600 6168 0,37 107,00 6168 27
Raadschelders, Peter Fox 22 127,61 128,01 28 20:52:19 3 1:22:19 2:17:12 8232 6451 0,40 111,00 7416 28
Sandra van der Meyden WVA Maxfun25 87,30 87,30 40 DNF   20000 0,00 88,00 40
Charles van Lochem Wibo 930 137,43 137,43 40 DNF   20000 0,00 122,00 40

Source file: WAW-2018 na10 (1) (1).xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 20-06-18.htm | Created: 05 jul 18