Watersport Vereniging Aalsmeer Zeilen

wva-logo

WAW uitslag

12-09-18

schipper boot Handicap Nieuwe handicap punten finishtijd gevaren ronden gevaren tijd Berekende gevaren tijd Berekende gevaren tijd in sec gecorrigerde handicap tijd in sec handicap correctie std SW tijd SW rank SW
Yannick van Wirdum Finnjol 100,67 100,17 1 19:47:58 2 0:47:58 0:47:58 2878 2859 -0,50 104,00 2767 5
Nico van Wirdum FinnJol 91,10 90,64 2 19:43:48 2 0:43:48 0:43:48 2628 2885 -0,47 104,00 2527 1
Dick Maarsen Laser standaard 103,03 102,59 3 19:49:43 2 0:49:43 0:49:43 2983 2895 -0,44 107,00 2788 6
Henny Voorend Laser standaard 104,20 103,79 4 19:51:09 2 0:51:09 0:51:09 3069 2945 -0,40 107,00 2868 10
Frederik Spreen WVNM Maxfun 82,25 81,87 5 19:40:33 2 0:40:33 0:40:33 2433 2958 -0,37 88,00 2765 3
Pim Stam One Off - Matchless 87,88 87,54 6 19:43:30 2 0:43:30 0:43:30 2610 2970 -0,34 93,00 2806 9
Bas Lohman Stapper 700 104,54 104,24 7 19:51:49 2 0:51:49 0:51:49 3109 2974 -0,31 105,00 2961 12
Teun Keessen 16 kwadraat 101,69 101,41 8 19:50:42 2 0:50:42 0:50:42 3042 2992 -0,27 109,00 2791 8
Geert & Marco Nell Samourai 'White spirit' 93,66 93,42 9 19:47:00 2 0:47:00 0:47:00 2820 3011 -0,24 108,50 2599 2
Van der Zwaard International 806 90,99 90,78 10 19:45:52 2 0:45:52 0:45:52 2752 3025 -0,21 99,50 2766 4
Chris van Engen Jeanneau Sun Odyssey 112,84 112,67 11 19:56:59 2 0:56:59 0:56:59 3419 3030 -0,18 110,00 3108 13
Frans Nefkens Soling 85,45 85,31 12 19:43:13 2 0:43:13 0:43:13 2593 3034 -0,15 93,00 2788 6
Harmon de Lange Musto Skif 85,00 84,85 12 19:42:59 2 0:42:59 0:42:59 2579 3034 -0,15 88,50 2914 11
Mario Jeanneau 2000 116,42 116,34 14 20:00:08 2 1:00:08 1:00:08 3608 3099 -0,08 107,00 3372 18
Han Houdijk Kelt 620 113,49 113,44 15 20:01:22 2 1:01:22 1:01:22 3682 3244 -0,05 113,00 3258 15
Martijn Vriethof J22 94,44 94,42 16 19:52:03 2 0:52:03 0:52:03 3123 3307 -0,02 98,00 3187 14
Diederik Klok Laser Standaard 107,29 107,30 17 19:59:35 2 0:59:35 0:59:35 3575 3332 0,02 107,00 3341 16
hoogland Spanker 105,02 105,07 18 19:58:40 2 0:58:40 0:58:40 3520 3352 0,05 104,50 3368 17
Charles van Lochem Wibo 930 137,59 137,67 19 19:39:14 1 0:39:14 1:18:28 4708 3422 0,08 122,00 3859 24
Dick van der Meijden Defender 32 123,44 123,56 20 20:11:47 2 1:11:47 1:11:47 4307 3489 0,11 107,00 4025 27
Arnoud Hendriks Marieholm IF 117,72 117,87 21 20:10:20 2 1:10:20 1:10:20 4220 3585 0,15 108,00 3907 25
Robin Bleeker Efsix 101,83 102,01 22 20:00:58 2 1:00:58 1:00:58 3658 3592 0,18 107,50 3403 19
van Dijk Elan 34 99,30 99,51 23 20:00:10 2 1:00:10 1:00:10 3610 3636 0,21 96,00 3760 21
Henk Witte Centaur 113,35 113,59 24 20:09:23 2 1:09:23 1:09:23 4163 3673 0,24 112,50 3700 20
Roel Boerma J22 98,23 98,50 25 20:02:05 2 1:02:05 1:02:05 3725 3792 0,27 98,00 3801 22
Groenewoud Beneteau Oceanis 323 99,32 99,63 26 20:02:48 2 1:02:48 1:02:48 3768 3794 0,31 98,00 3845 23
Kaya Schoonebeek Laser 4.7 117,71 118,05 27 19:38:47 1 0:38:47 1:17:34 4654 3954 0,34 117,00 3978 26
Stache Bancken Delanta 116,60 116,98 28 19:39:00 1 0:39:00 1:18:00 4680 4014 0,37 112,00 4179 28
Marit Bleeker RS Feva 110,13 110,53 29 19:38:45 1 0:38:45 1:17:30 4650 4222 0,40 107,00 4346 29
Paul Loogman Fox 22 114,84 115,27 30 19:42:06 1 0:42:06 1:24:12 5052 4399 0,44 113,00 4471 30
Michiel Verhulst Hanse 312 99,74 100,21 31 19:38:20 1 0:38:20 1:16:40 4600 4612 0,47 98,00 4694 31

Source file: WAW-2018 na14.xlsm | Page name: c:\WAW\WAW 12-09-18.htm | Created: 12 sep 18